Janusz Kubicki

10:51

26 lipca 2017

Marek Poniedziałek

kierownik redakcji publicystyki
m.poniedzialek@zachod.pl
tel. +48 68 455 55 11

Z prezydentem Zielonej Góry rozmawia Marek Poniedziałek.

9 myśli na temat “Janusz Kubicki”

 1. kiedy wreszcie ten lewak zostanie usuniety z zielonej góry, najpierw prubował wyłudzić kartę parkingową to teraz za 20 mln zł wubuduje wieżę widokowa swojego niedoścignionego wybujałego ego , mam nadzieję że jego dni na tym stołku sa policzone tak jak jego popleczników z partii poparanych

 2. Już raz pisałem dla tego tzw. redaktora, zasada ” im gorzej tym lepiej” staje się dewizą zawodową. Obiektywizm jest mu obcy. Polityczne zlecenie PIS i jego pryncypalnych zwierzchników powodują, że chłoptaś zapomina że ma własny rozum. Cóż, „dobra zmiana” w wydaniu zielonogórskiego radia. Masakra!!!!!!!

 3. Nie mamy pieniędzy a podpisujemy już umowę. Czy SKANSKA?

 4. Kubicki mówi „Postawiliśmy przepraszacze” za…. naszej władzy głupotę ?

 5. Wieze zbuduje SKA. jest juz gotowy projekt. W ich kosztach to okolo 4,8 mln. Plus marza 1,2mln. Miasto zalatwia kontrakt na 17mln. Jest gorka :)

 6. Do mic: żałosny jesteś z tą prostacką napastliwością na prezydenta Kubickiego. Twoja ortografia świadczy o tobie wystarczająco wymownie.

 7. czerwony drwal zamiast nam rozdawać worki z piaskiem!!!, powinien sobie przyłożyć do głowy worek z lodem. Zabetonował Miasto i wydaje nasze, publiczne pieniądze na bzdury( wieża, ekspertyzy, nikomu niepotrzebna obwodnica południowa). Kanalizację, także deszczową należy po prostu czyścić i to systematycznie. Jeżeli stawia się nowe bloki na starych osiedlach, to rury kanalizacyjne należy wymienić na nowe o większej średnicy. Ludzi nie zalewał ostatnio deszcz tylko g…a z zatkanej kanalizacji.
  PS
  przejście podziemne na dworcu:
  – przed remontem wypełniało się wodą do kolan
  -po remoncie wypełniło się wodą prawie po sufit. Kto odpowie za tę fuszerkę?

 8. Współczuję redaktorowi, że musi rozmawiać z takimi osobnikami….

Dodaj komentarz