Krzysztof Kaliszuk

09:31

6 grudnia 2017

Janusz Życzkowski

Z-ca redaktora naczelnego,
Radia Zachód S.A. ds.
Radia Zielona Góra,
red. publicystki i internetu
fb.com/janusz.zyczkowski

Z wiceprezydentem Zielonej Góry rozmawia Janusz Życzkowski

26 myśli na temat “Krzysztof Kaliszuk”

 1. Panie redaktorze więcej obiektywizmu… niedługo wazeliny zabraknie w ZG :P

 2. po wyborach, jak zwykle będzie smarowanie maścią na ból dupy…

 3. no to ktoś wpier..ł na minę Pana redaktora z tymi ładowarkami i wyszedł na kompletnego dyletanta(delikatnie rzecz ujmując).

  wszyscy radni byli za sprzedażą, ale to tylko wina prezydenta :D

  diesel to diesel ->> panie redaktorze nowe już nie hałasują :P

 4. Parking na Zawadzkiego zamieniony na blok, a teraz likwidowany trawnik pod pętlę. Skandal!!!

 5. Jaki kolejny park chce magistrat w wyniku błędu wyrąbać?

 6. @obserwator nie wiele ich już zostało :( pewnie wezmą się za tereny koło amfiteatru :(

 7. Dzis Pan redaktorzyna udowodnil, ze jednak sa glupie pytania. Kompromitacja

 8. Obserwatorze, może wyrąbią 3 tys m kw lasu za „piast polaną”. Chyba już Radni przyklepali przekwalifikowanie tego lasu na działalność usługową. Oby nie powstał tam jakiś dyskont albo co gorsza dyskoteka, pijalnia piwa albo dom uciech.

 9. Nie ma głupich pytań ale słyszę, że są głupie odpowiedzi.

 10. Weź ty się Sabach lepiej do roboty w tym urzędzie miasta i obsługuj petentów, którzy stoją w kolejce.

 11. wreszcie przeniosą pętlę spod mojego nowiuśkiego mieszkania. koniec hałasu i spalin.

 12. TZW. REDAKTOR ZNÓW DAŁ POPIS BRAKU OBIEKTYWIZMU I POLITYCZNEGO LIZUSOSTWA.

 13. @petent, z urzędem to mam tyle wspólnego co polityk z mówieniem prawdy. nie bronię tego co robią urzędnicy tylko zachowanie Pana Redaktora jest śmieszne :) gdzieś coś usłyszał, ale jak widać nie zrozumiał i wyszło jak wyszło :)

 14. Redaktor pytał o rzeczy ważne dla mieszkańców (tak jak o to pytają mieszkańcy). Szkoda, że nie było rzetelnej odpowiedzi i kultury w odpowiedzi. W komentarzach, też dużo do życzenia.

 15. Prezydent Warszawy też popełniła błąd sprzedając kamienicę wartą miliony wyrzucajac mieszkańców na poniewierke i życiowe kłopoty przy tym bogacac się rodzinnie- to teraz takie modne że oj nic się takiego nie stało ot taki błąd- Pani Premier zdecydowanie takie działania nazwała po imieniu- że już dość rozkradania majątku publicznego! !!!.— i udawania i traktowania Polaków- mieszkańców jak frajerow,

 16. Panie redaktorze… Żenujący poziom Pana wiedzy, logicznego myślenia i prowadzenia powyższego wywiadu. Słabo!

 17. Panie redkatorze, czemu Pan się nie przygotował do rozmowy? Przecież wszystko jest w zamówieniach publicznych
  Jak Pan może mówić że to tajemnicza firma, przecież to nasz lokalna zielonogórska firma.

 18. Niebywała arogancja wiceksięcia powiatowego. Jeżeli ma być spółeczka do zasilania elektrycznych autobusów, to dlaczego nie ma spółeczki do tankowania autobusów spalinowych? Jeszcze więcej miejskich spółeczek! Podzieliliście ZGKIM, można podzielić jeszcze cmentarze na wschodni i zachodni.
  Frajerzy płacą podatki, polityczne pasożyty mnożą sobie spółeczki karmiące się nimi.

 19. Panie Jacku
  Czy uwaza Pan że firma która produkuje ładowarki a co za tym idzie obsługuje cała infrastrukture ładowania, bo domniemam że to nie jest tylko podłaczenie wtyczki do kontaktu, ma oddać swój patent za darmo, bo tak twierdzi ciemnogród bo niby jakieś spółki? Czy firma która wydobywa rope naftowa nie sprzedaje tej ropy swoim klientom? Ja nie rozumiem, dlaczego ludzie tego nie potrafią pojąć. Przecież tą ładowarkę ktoś wytworzył nie Państwo, tylko prywatna firma, gdyby Państwo potrafiło zbudować taką ładowarkę nie tworzyła by przetargu prawda?

 20. Do Zbulwersowany>> Problemy z głową, czy tylko z logiką??? A ta nowo powoływana spółka ma produkować prąd? Ładowarki się kupuje, a nie powołuje spółki „ładowarkowe”, podobnie jak dystrybutory z paliwem się kupuje i stawia na zajezdni. Przecież MZK takie posiada, nie powołało spółki dystrybutorowej…
  Za takie publiczne aberrowanie logiki, powinni odbierać świadectwa podstawówki.

 21. Mayk… jaka nowo powołana spółka? Ładowarki zostaną wyprodukowane przez EkoEnergetyka Polska Sp. z o.o. – firmę, którą jest na rynku od 2009r. I to od nich Miasto kupi ładowarki, które staną na zajezdniach. I gdzie te spiski?

 22. Kwestia jest taka, czy miasto kupi ładowarki i ta spółka nie będzie z nimi miała niczego wspólnego, oprócz obowiązków gwarancyjnych, jak to jest w normalnym świecie, czy miasto będzie je wynajmowało płacąc haracz tej spółce, czy może miasto ich nie kupi i nie wynajmie, ale będzie płaciło tej spółce za ładowania i wtedy na drodze autobus – dostawca prądu, będzie dodatkowy pośrednik czerpiący zyski z naszej krwawicy za bilety i naszych podatków, gdyż MZK jest dotowane przez miasto.
  Więc jak jest dokładnie?

 23. Juka leniu śmierdzący – przeczytaj czego dotyczyło zamówienie publiczne i nie zadawaj głupich pytań.

Dodaj komentarz