Wioleta Haręźlak

09:38

11 stycznia 2018

Janusz Życzkowski

Z-ca redaktora naczelnego,
Radia Zachód S.A. ds.
Radia Zielona Góra,
red. publicystki i internetu
fb.com/janusz.zyczkowski

Z wiceprezydent miasta rozmawiał Janusz Życzkowski

4 myśli na temat “Wioleta Haręźlak”

 1. Ciekawe, jak tam ustawione konkursy ofert o w tematyce podległej Pani Wiceprezydent. Coś Pani o tym wie? Bo coraz głośniej w mieście w tych tematach a urząd udaje że głuchy na argumenty…
  Przypominam, że traktowanie jednego oferenta lepiej niż drugiego TYLKO DLATEGO że BLIŻSZE WAS RELACJE ŁĄCZĄ nie jest zgodne z przepisami…
  Ale nikt też tego nie udowodni, bo podlegli urzędnicy boją się o swoje stołki i będą wszystko robić tak jak prykaz z góry idzie … i w dodatku w takiej formie, żeby nikomu z nich – ani z tej właśnie GÓRY nie spadł włos z głowy… Prawda Pani Prezydent?

 2. to jest nie do udowodnienia. choć cały urząd wie że to prawda:(

 3. Jak tam Pani Wiceprezydent?
  Konkurs ofert rozstrzygnięty na prowadzenie SCHRONISKA dla osób bezdomnych, prawda?
  Czy ja dobrze rozumiem, że placówka ,która od 3 lat pomaga KAŻDEMU, KOBIECIE I MĘŻCZYŹNIE, w różnym wieku i STANIE warunek jeden – współpraca i wstrzemięźliwość alkoholowa, dostała O POŁOWĘ MNIEJ niż CARITAS który JESZCZE PLACÓWKI NIE PROWADZI a przyjmować będzie JEDYNIE MĘŻCZYZN tzw „ROKUJĄCYCH”? A jakże będą oceniać owe rokowanie? na widzimisię?
  czy POMOC SPOŁECZNA nie powinna być dystybuowana zgodnie z prawem do środowisk potrzebujących a nie do WYBRANYCH spośród nich?
  jak tu pięknie widać że ręka rękę myje…BRAWO!
  A i czy czasem ktoś z ziomków Pani prezydent nie będzie tam pracował?

  http://bip.zielonagora.pl/system/obj/53179_wyniki.pdf

 4. UUU…no to grubo…
  Sprawdzam – dzięki za wieści!

  Pani prezydent to jak to jest?? Kto tam będzie pracował i otrzymywał wynagrodzenie z miejskiej kasy? oraz korzystał z mienia miasta – budynek po przedszkolu?

  A skoro PRZYSZLI podopieczni schroniska CARITASU będą mieć zatrudnienie w miejskiej spółce, to jakim prawem MIASTO Z BUDŻETU NA CELE SPOŁECZNE będzie finansować im pobyt??
  Coś się chyba komuś pomyliło…
  No chyba, że to ma być praca bez wynagrodzenia, co osobiście uważam za WYZYSK…

  Tak jak mówisz sprawdzam wygląda na to, że ręka rękę myje…

Dodaj komentarz