Pharrell próbuje przebić popularność piosenki ‚Happy’ wspólnie z Minionkami!

00:01

11 sierpnia 2017

Paweł Ptaszyński

Radio Zielona Góra
dziennikarz
p.ptaszynski[at]rzg.pl

PHARRELL WILLIAMS Yellow Light

 

Autor niezapomnianego przeboju ‚Happy’ z drugiej części filmu o Minionkach – Pharrell Williams – powraca… znów w towarzystwie żółtych stworków!

 

Słynny wokalista, kompozytor i producent jest autorem większości utworów ze ścieżki dźwiękowej do trzeciej części serii ‘Despicable Me’ – zatytułowanej w Polsce ‚Gru, Dru i Minionki’.

 

Na płycie znajdzie się aż 8 utworów Pharrella, w tym słynny utwór ‚Freedom’ (to w jego rytm Minionki w filmie uciekają z więzienia!) oraz nowy utwór promujący film i soundtrack – ‘Yellow Light’, któremu towarzyszy rewelacyjny, stylizowany na grę komputerową teledysk kręcony na ulicach Hollywood.

Czy stanie się tak popularny jak ‘Happy’?

 

 

 
Cała ścieżka dźwiękowa do ‘Gru, Dru i Minionki / Despicable Me 3’ to świetna składanka na lato – poza utworami Pharrella znajdziemy tu sporą dawkę nostalgii – od ‘Bad’ Michaela Jacksona, przez ’99 Luftballons’ Neny, ’Into The Groove’ Madonny po ‘Take On Me’ a-ha. Wszystko przez nowy czarny charakter i jednocześnie naprawdę złego brata Gru – Balthazara Bratta (Trey Parker), który właśnie w latach 80-tych był dziecięcą gwiazdą filmów dla najmłodszych, a obecnie tęskni za tamtą popularnością. Na płycie usłyszymy go w piosence ‚Hug Me’ w duecie z Pharrellem Williamsem.

Dodaj komentarz