Szykują sie powoli do premiery kolejnego albumu!

00:01

17 maja 2017

Paweł Ptaszyński

Radio Zielona Góra
dziennikarz
p.ptaszynski[at]rzg.pl

BLEACHERS Don’t Take The Money

 

Po trzech latach od premiery krążka ‚Strange Desire’, grupa Bleachers powraca z nowym singlem.

 

Dynamiczny ‚Don’t Take The Money’ zapowiada nowy album, który ma ukazać się na początku wakacji. Formacja Bleachers, grająca alternatywny pop z domieszką gitar, powstała jako solowy projekt firmowany przez Jacka Antonoffa, gitarzystę i drugiego wokalistę zespołu fun., trzykrotnego zdobywcę Grammy.

 
„‘Don’t Take The Money’ (‘Nie bierz pieniędzy’) to fraza, którą ciągle powtarzam w swojej głowie. Nie ma to nic wspólnego z pieniędzmi. Znaczy tyle, co podążaj za światłem. Nie ignoruj przeczuć. Don’t Take The Money’ powtarzam sobie, kiedy staram się pozostać na dobre drodze. W przypadku tej piosenki, piszę tu o moim związku, zwrotka i refren opisują przeszłość i walkę, która prowadzi do euforii, gdy dostrzega się światełko w tunelu, czyli związek z kimś innym.” – tak o utworze mówi Jack Antonoff.

 

Poza działalnością w Bleachers, Jack Antonoff jest uznanym producentem i autorem tekstów. Współpracował m.in. z: Taylor Swift, Sara Bareilles, Zayn (współtwórca hitu ‚I Don’t Wanna Live Forever’), Sia, Tegan & Sara, Carly Rae Jepsen, Troye Sivan, Lorde.

 

W 2014 r ukazał się debiutancki album grupy zatytułowany ‚Strange Desire’.

 

Dodaj komentarz