Takiego powrotu należało się spodziewać!

00:01

10 stycznia 2018

Paweł Ptaszyński

Radio Zielona Góra
dziennikarz
p.ptaszynski[at]rzg.pl

MØ When I Was Young

 

Z miliardami streamów i duetami z takimi gwiazdami jak Justin Bieber, Major Lazer, Charli XCX czy Snakehips, uwielbiana (również w Polsce) MØ powraca niespodziewanie z sześcio-utworową EP-ką, którą promuje tytułowy utwór ‚When I Was Young’!

 

‚When I Was Young’ to pierwsze kilku utworowe wydawnictwo MØ od czasu świetnie przyjętej, debiutanckiej płyty ‚No Mythologies To Follow’ z 2014 roku.

 

Przez trzy lata nagrała (i z powodzeniem umieszczała na szczytach list przebojów) takie numery jak ‚Final Song’, ‚Kamikaze’, ‚Drum’, jak również (w ramach kolaboracji z innymi artystami) – ‚Don’t Leave’ czy ‚Cold Water’. Nagrywanie obszerniejszego materiału przypomniało MØ cały proces, z którym od dawna nie miała już do czynienia – od pisania tekstów, po produkcję i wymyślanie tytułów.

 

‘To jak kreowanie małego wszechświata’ mówi wokalistka. 

 

 

Sześć utworów na ‚When I Was Young’ to prawdziwa wycieczka przez rozmaite brzmienia – pseudo-kabaretowego w utworze tytułowym, wibrujący dance-pop w ‚Linking With You’ który spodoba się fanom współpracy MØ z Major Lazer, przez wolno rozkręcający się ‚Roots’ czy melancholijny ‚Turn My Heart To Stone’. 

 

Ostatnim dotychczasowym koncertem MØ w Polsce był świetnie przyjęty występ w ramach Orange Warsaw Festival w ub.r. 

Dodaj komentarz