Tęskniliście za Łukaszem? Poznajecie?

00:01

8 października 2017

Paweł Ptaszyński

Radio Zielona Góra
dziennikarz
p.ptaszynski[at]rzg.pl

TARTAS Nie Chcę Się Bać

W dowodzie osobistym widnieje jako Łukasz Tartas, urodzony w 1983 roku, dzień przed Walentynkami, o których wówczas jeszcze nikt w Polsce nie myślał. Muzyka przeplata się przez całe życie artysty, jednak dopiero ostatnio, przekraczając trzecią jego dekadę, zaczął stawiać samodzielne muzyczne kroki.

 

Do tej pory realizował się głównie jako autor tekstów (dla takich wykonawców jak Weronika Korthals, Grzegorz Skawiński, The Coast, Marcelina Szroeder, Iga Kreft), zapychając jedocześnie szufladę własnymi, kompletnymi kompozycjami.

W 2012 roku jako Tata Śpiewa wydał płytę dla najmłodszych pt. ‚Kołysanki’, niebawem kolejna płyta ‚Edusenki’ – z piosenkami edukacyjnymi dla przedszkolaków i dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej .

Z wykształcenia psycholog, łączy swoją wiedzę i pasję, pracując w szkole muzycznej w Gdańsku.

‚Nie Chce Się Bać’ stoi w opozycji do jesiennej aury. Utwór jest lekki, ciepły i akustyczny, niesie nadzieję i świeżość. Jest inspirowany historiami osób aktywnie szukających w życiu szczęścia, wykraczających poza granice własnego komfortu. Utwór jest o tych, którzy mają odwagę iść pod wiatr i płynąć pod prąd, aby dotknąć tego, czego najbardziej pragną. 

 

Dodaj komentarz