Kiedy w III LO powstanie stołówka?

15:48

11 lipca 2017

Aurelia Adaszyńska

Dziennikarz Radia Zielona Góra

– Czekamy cierpliwie – tak temat budowy stołówki w III LO komentuje dyrektor liceum Zbigniew Kościk.

Przypomnijmy, inwestycja ma zostać sfinansowana ze środków miasta, w ramach budżetu obywatelskiego. Chodzi o wygraną w 2016 roku. Stołówka otrzymała najwięcej głosów mieszkańców (ponad 7,5 tys.).

Jak tłumaczy Kościk, stołówka na pewno powstanie, a opóźnienia są związane z tym, że pierwotna wersja inwestycji okazała się zbyt kosztowna i trzeba było na nowo rozpisać przetarg:

Jak dodaje Kościk, stołówka powstanie w 2018 roku:

Stołówka ma pomieścić do 200 osób. Będzie dostępna dla uczniów i mieszkańców Zielonej Góry.

4 myśli na temat “Kiedy w III LO powstanie stołówka?”

 1. JEŻELI MA TO BYĆ- Fundusz Dróg Samorządowych, który zakłada dofinansowanie budowy lub przebudowy dróg lokalnych oraz mostów na drogach wojewódzkich. Fundusz ma zasilać nowa opłata paliwowa w wysokości 20 groszy za litr to jako rowerzysta-GÓRSKI proszę o rozwiązanie problemu rowerzystów,też użytkowników dróg.Chcemy tez płacić OC oraz dokładać się do Funduszu Dróg Samorządowych.Przecież przy tych drogach powstaną ścieżki rowerowe po których to my towarzysze rowerzyści będziemy jeździć a nie kierowcy aut. Nie chcemy być dyskryminowani po raz kolejny.Nie płacimy jako użytkownicy dróg publicznych ubezpieczenia OC a jesteśmy też sprawcami wypadków.Nie chcemy ani tego aby kierowcy aut budowali nam ścieżki rowerowe ale korzystając z faktu że kierowcy będą do zakupu paliwa dokładać na drogi samorządowe prosimy aby posłowie nie zapomnieli obciążyć kosztami infrastruktury też nas ROWERZYSTÓW

 2. Dyrektor…radnym,nauczyciel historii podobnie…
  Nowa sala sportowa, nowa stolowka…

  Co za objaw przedsiebiorczosci w…zdobywaniu miejskiej kasy!
  Mistrzowie w dojeniu naszej kasy!
  Mlodziez super sprytna,piątka z WOSu…

  Takie LO7 wyglada jak z lat 70-tych…

  LO 5 błąka sie po ZG a LO 4 stoi w miejscu.
  Dobrze ze wreszcie ograniczono spryciarzy!

 3. Wygrali stołówkę w budżecie obywatelskim? Wygrali. To budować i nie dyskutować. Każda szkoła mogła tak zrobić.

 4. Każda szkoła mogła zgłosić zadanie i zbierać głosy. Okazali się sprytni i zaradni. Czegoś się w tej szkole nauczyli:) Może to zasługa przedmiotu o nazwie PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. Dużo lepszy niż greka czy łacina. Sposób zbierania głosów był obrzydliwy, ale skutek jest ważny dla wszystkich dzieciaków, które spędzają tam wiele godzin, a te dojeżdżające wiele godzin są poza domem bez ciepłego posiłku.

Dodaj komentarz