Bachanalia 2017 z Organkiem i Natalią Nykiel

12:35

15 maja 2017

Aurelia Adaszyńska

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego rozpoczynają odliczanie dni do Bachanaliów 2017. Tegoroczna impreza wystartuje nieco później niż zawsze, bo 29 maja.

Jak zapowiada Patrycja Urbaniak, przewodnicząca Parlamentu Studenckiego UZ, poza zmianą daty, nowością będzie również godzina rozpoczęcia parady bachanaliowej. Żacy na ulice Zielonej Góry wyjdą 31 maja o 20:00:

Koncerty bachanaliowe, tradycyjnie odbędą się na stadionie sportowym przy ul. Wyspiańskiego. Parlament Studencki zaprasza tam wszystkich zainteresowanych 1 i 2 czerwca. Wystąpią m.in. Natalia Nykiel, Organek i O.S.T.R. Sprzedaż biletów już ruszyła:

Poza koncertami i paradą, na studentów czeka sporo innych atrakcji. Po raz kolejny Akademicki Związek Motorowy zaprasza na „Zjazd na byle czym”. Jak mówi Adam Szofer z AZM, tegoroczna impreza odbędzie się 1 czerwca, zapisy na to wydarzenie cały czas trwają:

Sporo atrakcji szykuje również Akademicki Związek Sportowy. Jak zapewnia Adam Piechowiak z AZS, program jest bogaty i każdy znajdzie w nim coś dla siebie:

Jak podkreśla prof. Wojciech Strzyżewski, prorektor ds. studenckich UZ, Bachanalia to m.in. forma pokazania zielonogórzanom, że wśród nich żyją także studenci:

Z programem tegorocznych dni kultury studenckiej można zapoznać się na stronie internetowej www.bachanalia.pl.

Dodaj komentarz