Mieszkańcy KTBS zapłacą więcej za czynsz

16:25

19 maja 2017

Aurelia Adaszyńska

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Od sierpnia mieszkańcy KTBS zapłacą więcej za czynsz. Podwyżki wyniosą od 20 do 50 gorszy za metr kwadratowy. 

Jak tłumaczy Janusz Jankowski, prezes Komunalnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zielonej Górze, podwyżki mają związek m.in. ze spłatą kredytu, jaki spółka zaciągnęła w celu wybudowania lokali mieszkaniowych:

Jak dodaje Jankowski, podwyżka czynszu ma również związek z pracami eksploatacyjnymi i remontowymi, które prowadzone są w obiektach należących do KTBS:

W zasobach Komunalnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zielonej Górze jest obecnie 1,8 tys. lokali mieszkaniowych.

6 myśli na temat “Mieszkańcy KTBS zapłacą więcej za czynsz”

  1. Ktbs najgorsze co może być, a dyrekcja to nic innego jak film Miś.!

  2. dlatego ja zawsze przelewam spółdzielni co miesiąc 1500, nieważne czy czynsz wynosi 500, 800, czy 1000. Mnie podwyżki nie dotyczą. Tak samo robię na stacji benzynowej – zawsze za 100.

  3. Efekt tego czegoś co nazywa się „Budownictwo Socjalne” nie ma nic wspólnego z budownictwem socjalnym. Co mnie obchodzi kredyt zaciągnięty na blok obok??

  4. Do KTBS trzeba mieć nie równo pod sufitem żeby w coś takiego wejść jak KTBS. Wystarczy na spokojnie usiąść i przeanalizować o co w tym ustrojstwie chodzi i na czym to polega. No ale kto bogatemu zabroni :)

Dodaj komentarz