PiS pisze do prezydenta w sprawie uniwersyteckiego parkingu

13:23

20 października 2017

Aurelia Adaszyńska

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Prawo i Sprawiedliwość pisze pismo do prezydenta Zielonej Góry w sprawie dofinansowania modernizacji parkingu, który znajduje się na terenie Campusu A Uniwersytetu Zielonogórskiego.

O problemie, na naszej antenie mówił przed kilkoma dniami Grzegorz Maćkowiak. Dziś na zwołanej konferencji prasowej, poinformował, że pismo z apelem jest już gotowe i zostanie dziś wysłane do magistratu:

Jak dodawał Piotr Natkański z PiS, po kilku latach prezydent zdecydował się ponownie zorganizować imprezę sylwestrową dla zielonogórzan. W jego ocenie, skoro są pieniądze na zabawę, to tym bardziej w kasie miasta powinny znaleźć się środki na modernizację parkingu:

Do tematu będziemy jeszcze wracać.

List do Prezydenta

4 myśli na temat “PiS pisze do prezydenta w sprawie uniwersyteckiego parkingu”

  1. Przymusić to se pan może własne dziecko do zjedzenia owsianki. A prezydent mysi działać zgodnie z prawem, chyba że dla PIS prawo to tylko puste słowo.

  2. Niedojrzała młodzieży PIS za wszelką cenę chcecie zaistnieć na scenie politycznej. Swymi wystąpieniami jesteście żałośni. Panie Natkański jest pan słabym w swoim fachu public-releiszyn w swojej firmie.Czy akcje z mieszkaniami już zakończyliście?

  3. Goście którzy w swojej karierze zawodowej nic nie osiągnęli chcą pouczać wszystkich.Gdyby nie posadki od PiSu dalej by ulotki przy wyborach roznosili. Parking pewnie że jest potrzebny, przynajmniej uczciwą prace chłopcy by znaleźli przy jego budowie.

  4. Dla studentów coś robią to chyba dobrze? Wiktor Działasz jeszcze?

Dodaj komentarz