Remonty dróg w Zielonej Górze. Komentarz Roberta Sapy

10:37

13 września 2017

Piotr Kuśnierz

Dziennikarz Radia Zielona Góra

p.kusnierz@rzg.pl

Trasa Aglomeracyjna, Bohaterów Westerplatte a w niedalekiej przyszłości aleja Zjednoczenia i być może łącznik Pileckiego – Kożuchowska.  W Zielonej Górze trwają remonty dróg w centrum miasta. Na rozkopane jezdnie i wiele inwestycji wykonywanych w tym samym czasie, narzekają kierowcy i mieszkańcy.

– Miasto to nie strefa ciszy i ekologii – komentuje radny PO Robert Sapa.

 

Radny PO skomentował również plany powstania łącznika na Pileckiego i Kożuchowskiej. Według Roberta Sapy, dzięki tej inwestycji, nasze miasto będzie lepiej skomunikowane.

Temat budowy łącznika na Pileckiego i Kożuchowskiej ma dziś pojawić się  na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta.

4 myśli na temat “Remonty dróg w Zielonej Górze. Komentarz Roberta Sapy”

  1. Dokladnie.Chcesz miec las blisko domu aby wyprowadzac psa i sluchac wiosna ptakow wyprowadz sie na wies.
    Chcesz mieszkac w miescie to szanuj zdanie i interes wiekszosci.
    Ten lacznik jest niezbedny w logice komunikacyjnej miasta!

  2. Na jaką wieś? To po co miasto przyłącza także wsie? Może twój dom się znajdzie na trasie jakiejś logiki komunikacyjnej miasta (pomijam, że pusty frazes) to inaczej zaśpiewasz.

  3. Obserwator,
    zauważyłam, że strasznie te psy pana wkurzają, ciekawe dlaczego? Panu proponuję, zamieszkać na jakimś skrzyżowaniu dróg, albo w jakimś betonowym schronie. Skąd pan wie, że ten łącznik jest niezbędny? Rozumiem, że mieszkańcy, którzy tam mieszkają, nie mają prawa do swojego zdania ? Typowa propaganda prezydenta, w nosie mieć co ludzie myślą. Mam nadzieję, że to jego ostatnia kadencja, bo to miasto już teraz jest brzydkie , a jeśli zostanie na następną kadencję , to będzie można je określić Betonową Górą.

  4. Pani Olu, będzie kolejna kadencja obecnego prezydenta… Nie ma alternatywy. Może Pan Budziński ale i tak polegnie (decyzje PiS mogą mu zaszkodzić)

Dodaj komentarz