Robert S. poza PO. Nowym przewodniczącym Marcin Pabierowski

18:05

7 grudnia 2017

Aurelia Adaszyńska

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Zielonogórski radny Robert S. nie będzie już członkiem Platformy Obywatelskiej. Taką decyzję podjął szef regionalny PO Waldemar Sługocki.

Przypomnijmy, we wtorkowy wieczór Robert S. został zatrzymany przez policję. Mężczyzna prowadził mając ponad 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Na zwołanym dziś briefingu prasowym, partyjni koledzy Roberta S. negatywnie ocenili jego zachowanie i poinformowali, że jego czas w PO dobiegł końca:

Mówi Adam Urbaniak, radny PO.

Roberta S., który był przewodniczącym zielonogórskiego klubu radnych Platformy Obywatelskiej, zastąpi Marcin Pabierowski:

Jak dodawali radni PO, wykluczenie z partii nie oznacza, że Robert S. zostanie usunięty z Rady Miasta Zielona Góra. O tym zadecyduje dopiero sąd. W ocenie partii, powinien jednak sam zrezygnować z mandatu:

Robertowi S. za jazdę po alkoholu grożą nawet dwa lata więzienia.

4 myśli na temat “Robert S. poza PO. Nowym przewodniczącym Marcin Pabierowski”

  1. Obłuda. Panowie, którzy tylko na podstawie doniesień policji niszczą od ręki partyjnego kolegę. Pewnie był niewygodny dla nich, więc jest okazja się pozbyć. Radny przynajmniej wie z kim ma doczynienia. Swoją drogą kancelaria pana mecenasa nie obsługuje czasami partyjnego Urzędu Marszałkowskiego? Ciekawe gdzie brat pana radnego P dostanie pracę po tym jak PIS spłukał go z WFOŚiGW? Rączka rączkę myje.

  2. O czym ty gościu piszesz? Jaka obłuda, jakich doniesień ? Jesteś idiotą czy tylko udajesz? Zapewne koleżka od kieliszka radnego sapiącego, obrońca pijackich nawyków, ten twoj radny za pijacką jazdę będąc potencjalnym mordercą powinien zostać spuszczony w kanał w niebyt na wieki

Dodaj komentarz