20:30

19 maja 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Stelmet BC Zielona Góra prowadzi ze Stalą Ostrów 1-0 w półfinale PLK. Po meczu pytaliśmy koszykarzy naszej drużyny o całe pierwsze spotkanie, ale głównie o ostatnią kwartę. Mistrzowie Polski przyznawali,  że zawalili ją i nie może się już taka powtórzyć.

Słuchamy Przemysława Zamojskiego:

Adama Hrycaniuka:

Jarosława Mokrosa:

4 myśli na temat “Koszykarze Stelmetu po I meczu półfinału PLK: Trzecia kwarta znakomita, o 4 kwarcie zapomnieć jak najszybciej!!!”

1. Stelmet jaki kocham! Trzecia kwarta- malina. Dziękuję chłopaki! Tak pięknie rozpoczęty wieczór, a jaka wspaniała końcówka tygodnia. Kibice Ostrowa przekonani, że w poniedziałek wygrają, bo są głodni sukcesu. My bardziej!

2. Ani za grosz nie ufam Stelmetowi w tym sezonie dlatego z ewentualnymi gratulacjami zaczekam do ostatniego meczu tej serii.O ile mi wiadomo jeden wygrany mecz jak wiemy to za mało by awansować dalej.Stal była naprawdę dzisiaj bardzo blisko ewentualnej wygranej i tylko ich chwilowa niedyspozycja w 3 kwarcie spowodowała małe zamieszanie w ich szeregach.Uważam, że całe szczęście,że nie trafiliśmy na parę ze Słupskiem ,czy z Toruniem bo tam byłoby nam zapewne dużo trudniej niż ze Stalą.Choć trzeba uczciwie przyznać, że Stal trzymała się dzisiaj ( poza tą nieszczesną dla nich 3 kwartą) bardzo dzielnie i wynik niemal do końca był sprawą otwartą.

3. Ani za grosz to sie nie znasz. Rownie dobrze moznaby napisac ze gdyby nie nieszczesna czwarta kwarta wygralibysmy dwudziestoma. Palnij sie w leb zanim zaczniesz pisac takie pierdoly. Ujarzmiony Carter, zneutralizowany Johnson i tyle w temacie.

4. Popieram Piotra. Nie byłoby słabej 4 kwarty gdyby nie rozluźnienie przy wysokiej przewadze. Tak przycisnęli że tylko wyjątkowa mobilizacja i ponadprzecietna skuteczność(100%) za 3 dałą im szansę na dogonienie.