W.Haręźlak: Miasto płaci przedszkolom i chce ugody

10:28

11 stycznia 2018

Agnieszka Dyderska

dziennikarka RZG

Wioleta Haręźlak o bieżącej sytuacji i relacji między miastem a przedszkolami prywatnymi po wyrokach sądu. Wiceprezydent Zielonej Góry odniosła się do sprawy dziś na naszej antenie.

Wioleta Haręźlak podkreśliła, że z wyrokiem sądu, nakazującym wypłatę subwencji i odszkodowań prywatnym placówkom, miasto nie dyskutuje i wypełnia zawarte w nich zalecenia:

Jak dodała Wioleta Haręźlak, z niektórymi przedszkolami w mieście prowadzone są jeszcze rozmowy, ma jednak wątpliwości dotyczące problemu wysokości subwencji:

Cała rozmowa na rzg.pl

 

 

2 myśli na temat “W.Haręźlak: Miasto płaci przedszkolom i chce ugody”

  1. Najwyższym celem i obowiązkiem urzednika jest dobro i pomyslnosc każdego obywatela jednak u nas dotyczy to tylko wybranych- tych co mają pretensje i zarzuty do magistratu to ciąga się po sądach które raczej sprzyjają miejscowym i gnębi poniewiera nie licząc się z ich racjami- dopiero jak pani Harezlak przegrała w niezawisłym sądzie to jest mila i chce ugody- czas aby Pani podziękować,

  2. Zielonogórzanin – P. Heręźlak nie jest na WYBIERALNYM stanowisku a mianowanym przez PREZYDENTA. Ale wszelki głos mówi, że po kolejnych wyorach nie będzie chciała już piastować tej pozycji…obaczym.

Dodaj komentarz