W Miejskich sprawach o stronie internetowej miasta i aplikacji dla mieszkańców

14:00

4 grudnia 2017

Aurelia Adaszyńska

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Czy strona internetowa Urzędu Miasta Zielona Góra jest czytelna i przejrzysta dla mieszkańców? Na ten temat rozmawiali dziś goście programu Miejskie sprawy na antenie Radia Zielona Góra.

Grzegorz Maćkowiak z Prawa i Sprawiedliwości, uważa, że portal jest archaiczny i trudno znaleźć na nim istotne informacje dla zielonogórzan:

Daniel Sawicki z dwutygodnika „Moja Zielona Góra” dodawał, że miasto poza zmianą strony internetowej powinno również pomyśleć o aplikacji, która służyłaby do komunikacji z mieszkańcami. Nie wie jednak czy magistrat poradziłby sobie z jej obsługą:

Zapis całej rozmowy na rzg.pl.

3 myśli na temat “W Miejskich sprawach o stronie internetowej miasta i aplikacji dla mieszkańców”

  1. „Nie wie jednak czy magistrat poradziłby sobie z jej obsługą:” zawsze mogą zatrudnić Pana Daniela to postawi stronę na wordpressie i darmowym temacie :) gdzie nawet nie przetłumaczono wszystkich tekstów i część jest po angielsku… krytyka dla samej krytyki – widocznie trzeba aby być zapraszanym do radia :(

  2. Za to mojazielonagóra i pis.org.pl to TOP WEBy, na których wzorować się mogą kolejne pokolenia internautów hahahahaha :)

  3. Z tymi stronami urzędów bywa róznie, poza tym mit o tym ze wiele spraw mozna zalatwic bez wychodzenia z domu, powiem szczerze osobiscie na znam ani jednego przypadku zeby przez strone internetowa urzedu mozna bylo zalatwic jakakolwiek sprawe ….

Dodaj komentarz