Imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty

Bajkowy zwierzyniec ruszy 1 kwietnia

Autor:  Kategoria: Hotnews, Wiadomości Komentarze: 3
O autorze

Dziennikarka Radia Zielona Góra. Tel.: 68 455 55 62

Za niespełna trzy miesiące w Zielonej Górze zostanie otwarte mini zoo. Stanie się częścią powiększonego ogrodu botanicznego. Budowa zwierzyńca dobiega końca, teraz czas na prace wykończeniowe i zagospodarowanie oraz podpisanie umów na ściągnięcie zwierząt. Mówi wiceprezydent Krzysztof Kaliszuk:

Link do pliku: MP3

Miasto prowadzi też rozmowy z dziekanem nauk biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz projektantem i prowadzącym przedsięwzięcie o podobnym charakterze w Nowej Soli o doświadczeniach partnerów, tak by zwierzyniec mógł jak najlepiej funkcjonować. W ciągu miesiąca wyjaśni się ile dokładnie i jakie zwierzęta zamieszkają przy Botanicznej:

Link do pliku: MP3

Obiekt ma być czynny cały rok. Ceny biletów poznamy po oszacowaniu kosztów utrzymania zagrody, ale jak deklaruje wiceprezydent Kaliszuk wspólny bilet do ogrodu i zwierzyńca powinien kosztować 3-4 złote dla dorosłego i około 2 złotych dla dziecka.

O autorze

Dziennikarka Radia Zielona Góra. Tel.: 68 455 55 62

Ilość komentarzy: 3
 1. Data: 12 stycznia 2014 12:41
  Autor: Stanisław

  "...ale jak deklaruje wiceprezydent Kaliszuk wspólny bilet do ogrodu i zwierzyńca powinien kosztować 3-4 złote dla dorosłego i około 2 złotych dla dziecka." ****** GRATULACJE! Rodzina (2+3) to koszt 14 pln. To ja wolę zabrać rodzinę do DARMOWEGO Parku Krasnala w Nowej Soli.

 2. Data: 12 stycznia 2014 13:57
  Autor: Tomcio

  A do tego " DARMOWEGO Parku Krasnala w Nowej Soli " dojedziesz oczywiscie za darmo czy jak. Najpierw pomysl potem napisz. Aha. Zwierzeta tez nie beda zywily sie powietrzem.

 3. Data: 12 stycznia 2014 19:52
  Autor: Stanisław

  Do DARMOWEGO Parku Krasnala w Nowej Soli dojadę spokojnie za 14 pln, zabierając przy tym całą rodzinę. Na pewno znajdę tam więcej atrakcji i nikt nie będzie wyliczał mi złotówek za każde zabrane ze sobą dziecko. Zapewniam, że zwierząt w Parku Krasnala nie brakuje i tym bardziej tam nie głodują!!! Bywam tam regularnie. Różnica jest taka, że tam nikt na dzieciach nie chce zarabiać! A tutaj już 3 miesiące przed otwarciem Kaliszuk zaczął od przedstawienia cennika. Żenada!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*