Agitacja polityczna za pieniądze samorządu?

15:05

16 października 2017

Janusz Życzkowski

Z-ca redaktora naczelnego,
Radia Zachód S.A. ds.
Radia Zielona Góra,
red. publicystki i internetu
fb.com/janusz.zyczkowski

Czy Lubuski Kongres Kobiet jest narzędziem w walce politycznej? Podczas organizowanego w miniony weekend przez Urząd Marszałkowski samorządowego wydarzenia, marszałek Elżbieta Polak z Platformy Obywatelskiej zwracała uwagę na tematy, akcentowane przez parlamentarną opozycję. Mówiła o tym między innymi w przemówieniu otwierającym kongres:

Polityczna agitacja na Lubuskim Kongresie Kobiet oburza radnych sejmikowej opozycji. W rozmowie z nami, Małgorzata Gośniowska – Kola z Klubu Prawa i Sprawiedliwości mówi, wprost o angażowaniu samorządu w niepotrzebną, polityczną walkę:

20 myśli na temat “Agitacja polityczna za pieniądze samorządu?”

 1. PRL Radio… Masakra po prostu co można zrobić z naprawdę fajną rozgłośnią… A PiSredaktor bije wszystkich… Nikos Dy(z)ma to mało…

 2. Po linii i na bazie…na razie!
  Słuchalność to wielka ściema…najpierw jest a później jej nie ma! Jak śpiewał …Sydney Polak.
  Prawdziwy Polak,suweren suwerenów!

 3. Ale jesteście słabi w tym radiu…
  Przydał by się jakiś paszkwil na lekarzy rezydentów.
  Zarobki chociaż macie jak w TVPis?

 4. Po prostu Sabat! A radio bardzo dobre. Jak się nie podoba to zawsze macie radio zet i tvn a na kiblu możecie poczytać wyborczą Ga Ga Ga Ga zetę. Tam będziecie mieć same satysfakcjonujące „niusy”.

 5. @NaStos …hihihi ..dobre dobre !!! Masz piątkę ode mnie. Pozdrawiam podobnie myślących!

 6. Janusze dziennikarstwa w natarciu. Radio zrobiło się mocno pislamistyczne, gdzie Przemek Kobiuz i jemu podobni słuchający mieszkańców a nie władzy.

 7. To nie radio zrobiło się jak raczyłeś rzec: pislamistyczne tylko Polska wreszcie przejrzała na oczy bo wcześniej wszystkie wałki i przekrety oraz świat wartości i zasad był skrzetnie ukrywany za pożal sie Boze różnego rodzaju celebrytami od wszystkiego, tvałjenami zetkami jak również ówczesną telewizją publiczną.Teraz sytuacja medialna choć trochę uległa wyrównaniu szans pod tym względem i od razu są efekty bo ludzie otwierają,oczy w jakim zakłamanym i fałszywym świecie żyliśmy w Polsce przez lata rzadów POzłodziejskiej ekipy wraz z całym ich otoczeniem i wspólników.Powiem więcej Europa zachodnia cały czas żyje w świecie iluzji,wszechobecnej cenzury i lewackich,beżowych i tęczowych pralniach mózgów.My na szczęście i dzięki Bogu w samą porę z tego się wyrwaliśmy i mam nadzieję,że świat w jakim żyliśmy przed PISem już nigdy do Polski nie wróci.

 8. Super impreza i sprawy poruszane jak najbardziej dotyczące problemów kobiet tylko reżimowe RZG może sprowadzić ją do politycznej agitacji. To wy w pełnej krasie jesteście agitacją pro-rządową w pełnej krasie, ponieważ z załączonej wyrywkowo wypowiedzi pomijając istotę sprawy zaklasyfikowaliście cały kongres jako agitację PO. Widać PIS położył już łapę nawet na lokalne media i pewnie dlatego nie ma już w nim Romka Awińskiego bo się na ten syf nie godził.

 9. Szanowna Koro ,to wasze środowisko już naprawdę zatraciło się TOTALNIE .Wam, się już w głowach coś trwale POurajało. Tamte medialne czasy już tak was rozpuściły i rozpieściły,że jak już was się nie chwali w mediach to jest oskarżany od najgorszych.Spokojnie droga panie.Tamte czasy już się na szczęście skończyły i czas czasami chociaż też przyzwyczaić się do tego,że nie zawsze będziecie tylko przedstawiani za lukrowanymi okularami,ale przede wszystkim w realnym świetle.

 10. Jesteście teraz pisowską szczujnią. Wstyd przynosicie temu radiu.

 11. Czekam na równie wnikliwe materiały odnośnie przewalania kasy przez rządzących… wiem… naiwny jestem… RadioPiSfm. Zawsze tam gdzie ty….

 12. Rozumiem,że masz na myśli przewalanie kasy za POprzednich rządów np. w knajpie u Sowy i jego przyjaciół,czy może o HGW i Warszawie?

 13. Ależ żałosny materiał. Dobrze, że już nie muszę słuchać tego radia w pracy…

 14. Mam na myśli wszystkich rządzących… bez względu kim są. Ale tu raczej na obiektywizm liczyć nie można… Ważne żeby walić po linii partyjnej

 15. Totalna opozycja zachowuje się jak rozpieszczony i rozkapryszony bachor.Kilka słów prawdy i już wpadają w histerię jakby im ktoś korytko z zabawkami zabrał z piaskownicy.Zaczynają tupać nóżkami, pluć na oślep i uderzać głową o beton tylko po to,żeby ktoś zauważył jacy to oni są teraz biedni i nieszczęśliwi. Bo nikt ich dalej nie głaszcze po główce i nie chwali jacy oni są piękni i cudowni. Wstyd opozycjo wstyd, przegraną też trzeba umieć znieść godnie.I nie płakać, nie jęczeć tylko zaproponować ludziom coś sensownego,a nie wieczne jęczenie,podburzanie, destrukcję ,donoszenie i tupanie niesfornie nóżkami.Wasz czas minął i trzeba się z tym wreszcie pogodzić to już przecież dwa lata mija a tu ciągle słychać tylko płacz za utraconymi korytkami i darmową przekręconą kasą.To już nie wróci moi drodzy,te czasy mamy już na szczęście i bezpowrotnie za nami.

 16. Wyborcy którzy nie głosowali na obecnych rządzących „przekręcali kasę”.. ?? WOW

 17. Każdy,kto głosuje na tego,czy tych co kradną i ich popiera to jest współwinnym tych przestępstw.
  O ile można jeszcze zrozumieć,że ktoś kto kiedyś głosował i popierał tych, którzy okazali się póżniej oszustami i złodziejami jest Bogu ducha winnym tak teraz jak już przecież cała Polska wie co to za opozycyjne ziółka są to już poniekąd można powiedzieć,że popierając takich ludzi i takie środowiska o ile nawet nie popiera się to daje się przyzwolenie na złodziejstwo .oszustwa i donoszenie na Polskę i Polaków na zewnątrz naszego kraju.Na co nie ma i nie będzie zgody przygniatającej większości Polek i Polaków.

 18. Że zacytuje z Krakowa :”będziesz siedzieć”. Weźcie obecni władcy samorządowi to raczej do siebie. Bo niedługo tak to się skończy!

Dodaj komentarz