B. Ronowicz: konieczne szybkie czyszczenie kanalizacji

10:28

11 sierpnia 2017

Marta Czechowska

dziennikarka RZG

Co może zrobić miasto, żeby poradzić  osobie ze skutkami ulew? O to pytaliśmy dzisiaj radną Bożenę Ronowicz z klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Problem jest związany przede wszystkim z zanieczyszczoną kanalizacją, dodatkowo w Zielonej Górze zagęszcza się budownictwo  mieszkaniowe – mówiła radna w Rozmowie Punkt 9:

Na dziś prognozowane są kolejne opady, sporo mieszkańców zabezpiecza tereny workami z piaskiem. Trzeba zbierać deszczówkę – uważa Bożena Ronowicz:

 

5 myśli na temat “B. Ronowicz: konieczne szybkie czyszczenie kanalizacji”

  1. Odkrycie ameryki…
    Co za dalekosiezne spojrzenie.Ida wybory…

  2. Specjalistka od wszystkiego… Normalnie proch właśnie wymyśliła… Dzięki takim „ciociom dobra rada” politycy stają się synonimami debilizmu…

  3. Jak nauczycielka…poucza…najmadrzejsza…
    Wszystkie rozumy pozjadane…A kysz…

  4. „Bardzo dobrym” pomysłem czerwonego drwala jest rozdawanie piasku i zasypywanie nim wybijających z zatkanej kanalizacji gó…n. Przejdźcie się się po mieście to zobaczycie zrozpaczonych kolejnym zalaniem domów ludzi.

  5. Zmiana potrzebna koniecznie w wodociagach- wymienić ” starą gwardie ” na ludzi odpowiedzialnych takich dla których dobro publiczne jest najważniejszym obowiązkiem- w codziennej pracy a nie jak dopiero coś złego się dzieje- takich którzy nie rozglądają się- gdzie by tu zarobić,

Dodaj komentarz