Bajkowy zwierzyniec ruszy 1 kwietnia

09:29

12 stycznia 2014

Sylwia Misiak

Dziennikarka Radia Zachód

tel.: 68 455 55 95

Za niespełna trzy miesiące w Zielonej Górze zostanie otwarte mini zoo. Stanie się częścią powiększonego ogrodu botanicznego. Budowa zwierzyńca dobiega końca, teraz czas na prace wykończeniowe i zagospodarowanie oraz podpisanie umów na ściągnięcie zwierząt. Mówi wiceprezydent Krzysztof Kaliszuk:

Miasto prowadzi też rozmowy z dziekanem nauk biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz projektantem i prowadzącym przedsięwzięcie o podobnym charakterze w Nowej Soli o doświadczeniach partnerów, tak by zwierzyniec mógł jak najlepiej funkcjonować. W ciągu miesiąca wyjaśni się ile dokładnie i jakie zwierzęta zamieszkają przy Botanicznej:

Obiekt ma być czynny cały rok. Ceny biletów poznamy po oszacowaniu kosztów utrzymania zagrody, ale jak deklaruje wiceprezydent Kaliszuk wspólny bilet do ogrodu i zwierzyńca powinien kosztować 3-4 złote dla dorosłego i około 2 złotych dla dziecka.

3 myśli na temat “Bajkowy zwierzyniec ruszy 1 kwietnia”

  1. „…ale jak deklaruje wiceprezydent Kaliszuk wspólny bilet do ogrodu i zwierzyńca powinien kosztować 3-4 złote dla dorosłego i około 2 złotych dla dziecka.” ****** GRATULACJE! Rodzina (2+3) to koszt 14 pln. To ja wolę zabrać rodzinę do DARMOWEGO Parku Krasnala w Nowej Soli.

  2. A do tego ” DARMOWEGO Parku Krasnala w Nowej Soli ” dojedziesz oczywiscie za darmo czy jak.
    Najpierw pomysl potem napisz.
    Aha. Zwierzeta tez nie beda zywily sie powietrzem.

  3. Do DARMOWEGO Parku Krasnala w Nowej Soli dojadę spokojnie za 14 pln, zabierając przy tym całą rodzinę. Na pewno znajdę tam więcej atrakcji i nikt nie będzie wyliczał mi złotówek za każde zabrane ze sobą dziecko. Zapewniam, że zwierząt w Parku Krasnala nie brakuje i tym bardziej tam nie głodują!!! Bywam tam regularnie. Różnica jest taka, że tam nikt na dzieciach nie chce zarabiać! A tutaj już 3 miesiące przed otwarciem Kaliszuk zaczął od przedstawienia cennika. Żenada!!!

Dodaj komentarz