D. Rosati o sondażach i wotum nieufności

11:55

17 marca 2017

Marta Czechowska

dziennikarka RZG

Dariusz Rosati komentuje wyniki poparcia dla poszczególnych partii i  zapowiadany wniosek PO o wotum nieufności dla rządu. Według sondaży, PiS ma od 30 kilku do około 40 procent poparcia, PO od kilkunastu do ostatnio 20 procent.

Wysokie poparcie dla PiS jest naturalne – uważa eurodeputowany z PO:

Dariusz Rosati jest zdania, że partia rządząca popełnia poważne błędy w polityce zagranicznej i  wewnętrznej, stąd wniosek o wotum nieufności:

Zapis całej rozmowy na naszej stronie rzg.pl.

9 myśli na temat “D. Rosati o sondażach i wotum nieufności”

 1. Czemu Rosati komentuje w Zielonej Górze.? Czyżby w Warszawie nie chcą już go sluchac ?

 2. I jeszcze jedno- dziś rząd to już inny poziom- koniec uprawiania polityki poklepywania po plecach- obcalowywania się tzw.przyjaciol- dziś rząd prowadzi twarda walkę o Polskie interesy.

 3. Ubaw po pachy. Zielonogórzanin, ty tak na poważnie? Ten rząd rozdaje nasze pieniądze, bo to z naszych podatków. I łupi nas coraz mocniej, kolejne podwyżki na horyzoncie, choćby gaz. Teraz polityka obrażania wszystkich i olewania Polaków i ich zdania.

 4. Jak mam wybierać, między poprzednimi rządami, które kradły nasze pieniądze, a obecnym, który je rozdaje, to wybieram obecny.
  A co podwyżek podatków, to ten rząd mi, przedsiębiorcy je obniżył, w przeciwieństwie do „liberałów”, którzy niemal wszystkie podatki podnieśli, rozpoczynając od VAT’u.

 5. Robert, może rozdaje, ale Polakom. Jak poprzednicy kradli i rozpieprzali wszystko co możliwe to Ci pasowało ? No chyba,że sam brałeś w tym udział – w takim razie rozumiem.

 6. Okey, niech rozdaje. Na razie ma co, bo dzięki PO i ich ” kradzieży i rozpieprzaniu” było co rozdawać. Wy nie rozumiecie, że nie ma nic za darmo i za to rozdawnictwo zapłacimy wszyscy?Też jestem przedsiębiorca i nic mi ten rząd nie obniżył.

 7. PIS obniżył CIT dla małych firm, PO podwyższyło 23 różne podatki!!! Takie są fakty.

 8. A jak nie płacę CIT, tylko PIT? Jestem osoba fizyczna prowadząca działalność, gdzie te obniżki?”Główna zmiana wprowadzana nowelizacją ustaw o PIT i CIT to obniżenie stawki podatku dochodowego od osób prawnych z 19% do 15% dla grupy małych podatników oraz podatników rozpoczynających działalność.” W każdej chwili mam telefon na podsłuchu, kontrolerzy wchodzą kiedy chcą i grzebią tez w prywatnym domu, a ty udowodnij, że nie jesteś wielbłądem. Fajna zmiana.

 9. A, zapomniałem, kto tam siedzi w radzie radiowej. Trudno, przestanę słuchać i tyle. Są inne stacje, Wolnej Europy też nie zapomniałem)))

Dodaj komentarz