Tchorowski nowym szefem zielonogórskiej policji

12:41

12 stycznia 2018

Marta Czechowska

dziennikarka RZG

Zmiana na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze. Nowym szefem zielonogórskiej policji  został młodszy  inspektor Jarosław Tchorowski, dotychczasowy zastępca komendanta.

Natomiast podinspektor Piotr Fabijański z fotela szefa zielonogórskiej jednostki  awansował do komendy wojewódzkiej w Gorzowie, gdzie obejmie funkcję zastępcy szefa lubuskiej policji.

Jarosław Tchorowski to policjant z 25-letnim stażem pracy. Służbę zaczynał w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Zielonej Górze, następnie po reformie administracyjnej pracował w komendzie rejonowej, a później miejskiej. Zajmował stanowiska m.in. pomocnika oficera dyżurnego, a następnie rozpoczął pracę w wydziale prewencji. Wspólnie z innymi policjantami tworzył Sztab Policji – wydział odpowiedzialny za organizację i dyslokację służb prewencyjnych, zabezpieczenia imprez masowych, działania profilaktyczne.

fot. KMP Zielona Góra

Jedna myśl na temat “Tchorowski nowym szefem zielonogórskiej policji”

  1. Dlaczego nieudacznicy z Gorzowa co kilka miesiecy mieszaja w naszej komendzie. Komenda wojewodzka z AT w kurniku gorzowskim dramat

Dodaj komentarz