Kibice dziś w hali CRS na zielono, a koszykarze – niech utoną w złocie!!!

06:13

10 czerwca 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Już dziś Stelmet BC Zielona Góra może, po raz trzeci z rzędu, zostać koszykarskim mistrzem Polski. Zespół Artura Gronka w samo południe rozpocznie piąty mecz z Polskim Cukrem Toruń i jeśli wygra w hali CRS dostanie złote medale i puchar za mistrzostwo, a w powietrze tradycyjnie polecą kilogramy konfetti. 

Po meczu nr 4, który w czwartek Stelmet wygrał w Toruniu nikt w Zielonej Górze nie ma wątpliwości – wszyscy są przekonani, a nawet pewni, że Stelmet założy koronę wczesnym popołudniem. W naszej drużynie z jednej strony mamy jednoznaczny głos Vlado Dragicevića. Czarnogórzec mówi: -Wiem na 100 procent, że w sobotę wygramy, na 100 procent. Z drugiej strony trener Artur Gronek przestrzega przed celebrowaniem tytułu i euforią przed rozpoczęciem meczu. -Musimy być w pełni skoncentrowani na przebiegu wydarzeń boiskowych – mówi nasz szkoleniowiec, który wie, że przeciwnik nie podda się tak łatwo.

Ł.Koszarek

P.Zamojski

J.Mokros

A przeciwnik jeszcze wierzy. Jacek Winnicki – trener Polskiego Cukru po meczu nr 4 wcale nie rzucił ręcznika. -Dopiero jest 3-1 i to jeszcze nie jest koniec. Na pewno się nie poddamy, zrobimy wszystko, żeby jeszcze wrócić do własnej hali – mówił JW na konferencji prasowej. -Gramy do 4 zwycięstw więc wracamy do Zielonej i dalej walczymy – dodawał skuteczny w czwartek Aleksander Perka.

Ł.Wiśniewski – Polski Cukier

Dzisiejszy mecz rozpoczyna się o godzinie 12:00, zapraszamy na transmisję z tego pojedynku na nasze anteny – do Radia Zielona Góra i Radia Zachód.

Jeśli Stelmet BC wygra będzie koronacja w hali, a potem świętowanie „na mieście”. Ale o tym dopiero po meczu. Bo najpierw trzeba wygrać!!!

Dodaj komentarz