Kubicki: Za odrzuceniem programu rewitalizacji stoi komisarz lubuskiej PO

10:50

12 września 2017

Karolina Kamińska

dziennikarka działu informacji   +48 68 4555 522

Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki twierdzi, że winę za odrzucenie gminnego programu rewitalizacji miasta ponosi Waldemar Sługocki, senator i komisarz lubuskich struktur Platformy Obywatelskiej. Przypomnijmy, magistrat ma poprawić koncepcję, inaczej miliony z unijnej kasy przepadną.

Zdaniem Janusza Kubickiego, który był dziś gościem Radia Zachód, to decyzja podyktowana względami politycznymi. Zdaniem samorządowca to odwet za współpracę z ministrem Jerzym Materną, który pomagał przy negocjacjach ws. funduszy na południową obwodnicę miasta:

Senator Platformy Obywatelskiej Waldemar Sługocki będzie gościem Radia Zachód jutro o godz. 8:35 i jedną z kwestii, o którą zapytamy, będzie jego stanowisko w tej sprawie.

7 myśli na temat “Kubicki: Za odrzuceniem programu rewitalizacji stoi komisarz lubuskiej PO”

  1. Moim zdaniem winę za nieprawidłowo przygotowany projekt ponosi prezydent, który jak się wydaje, wciąż ma problem ze zrozumieniem przeznaczenia tych pieniędzy, lub ze znaczeniem słów „rewitalizacja” (to nie to samo co budowa wieży) i „miasta” (to nie to samo, co las w pobliżu wsi i to w sąsiedniej gminie).

  2. Podejrzewam, że partyjny komisarz Sługocki ma już ugadane z gorzowiakami że to im dadza kase ktorą zabrano Zielonej.

  3. Dzisiejszy sondaż pokazuje po raz kolejny jak PO pikuje na łeb na szyją.Niech robią tak dalej a zdradzieckie i totalne robactwo polityczne zniknie wreszcie z polskiej polityki raz na zawsze.

  4. jeśli strategią PO dowodzonej przez Sługockiego jest atakowanie Kubickiego to równia pochyłą zjadą do opozycji. dobra zmiana już czeka..

  5. Ludzie, poczytajcie trochę zanim coś napiszecie. Przyjęcie GPR w obecnej postaci byłoby równoznaczne ze złamaniem prawa i defraudacją unijnych pieniędzy. Przygotowanie poprawnego GPR przerosło możliwości magistratu. Ocena GPR-u przerosła możliwości Urzędu Marszałkowskiego. Dopiero niezależny ekspert sprowadził wszystkich na ziemię. To co mówi Kubicki to stek bzdur.

  6. Jak widać pan Janusz już zdrowy i nie wymaga karty inwalidy. A złośliwe jęzory twierdzą, że polska służba zdrowia nikogo nie wyleczy.

Dodaj komentarz