Miasto zrywa porozumienia połączeniowe?

13:48

2 kwietnia 2017

Janusz Życzkowski

Z-ca redaktora naczelnego,
Radia Zachód S.A. ds.
Radia Zielona Góra,
red. publicystki i internetu
fb.com/janusz.zyczkowski

Czy władze Zielonej Góry zrywają porozumienia dotyczące organizacji oświaty na terenie byłej gminy wiejskiej? Między innymi takie pytania padały podczas spotkania rodziców z dyrekcją szkoły podstawowej w Przylepie. Na zebraniu poinformowano o likwidacji klas sportowych mimo, że wcześniej deklarowano ich utrzymanie.

To oburzyło rodziców dzieci uczęszczających do placówki

W rozmowie z nami rodzice zapowiedzieli walkę o utrzymanie klas sportowych. Do Urzędu Miasta trafiło pismo w tej sprawie

Dyrektor szkoły odmówił komentarza. Jak mówił, to decyzja „organu prowadzącego” czyli urzędu.

Jak się dowiedzieliśmy, w zamian za likwidacje klas rock&rolla miasto zaproponowało rodzicom zajęcia z jazdy konnej w stadninie przy Aeroklubie Ziemi Lubuskiej

Do tematu i stanowiska władz w tej sprawie, będziemy wracać w naszych wiadomościach.

9 myśli na temat “Miasto zrywa porozumienia połączeniowe?”

  1. PiSredaktor dalej swoje… Tania sensacja, zly Kubicki i Kaliszuk, artykuł godny brukowego Faktu… Jestem ciekawa gdzie tacy pseudo dziennikarze znajdą pracę gdy kiedys PiS zostanie przez suwerena oderwany od koryta…

  2. Tego sortu suwerena na szczescie juz coraz mniej.To widac,słychac.Bez obaw tzw.służby wychowały sobie gadzinowskich i jeszcze będą szczuć sieroty po PRL-u.

  3. O czym wy piszecie?!? Chodzi o dzieciaki które miały już jakieś wykształcone zaintresowania poza internetem. Szkoda że p.redaktor nie zgłębił powodów. Rodzice jednak jeśli są zdterminowani to zorganizują takie zajęcia niezależnie od ostatecznych decyzji. Pomysł jest wykonawcy też. Chodzi zapewne tylko o pieniądze.

  4. Dzieci tańczyły RnR i nagle mają jazde konną w zamian? Coś tu jest nie tak! I dobrze że rodzice walczą!!! Mamy Mistrzów Świata w RnR dlaczego szkoła i miasto tego niewykorzysta?
    Może niedługo zamiast matematyki będziemy mieli w szkołach Wiedzę o PiS?

  5. Z zamieszczonych powyżej komentarzy wynika, że miastem od lat rządzi PIS, a Kubicki i Kaliszuk to ich prominentni działacze. Głupota ludzka nie zna jednak granic !!!

  6. A co z tym wspólnego ma PiS.Przecież to decyzja organu prowadzącego, czyli prezydenta Kubickiego.

  7. To ludzie przenosili dzieci do tej szkoły ze względu na klasy sportowe, a teraz kicha? Pani Haręźlak! mam nadzieję, że otworzy Pani oczy i posłucha ludzi!

  8. Nikt wam nie da tyle, ile wam Janusz przed referendum obieca.

Dodaj komentarz