Miasto zwalnia miejskiego ogrodnika

17:26

10 października 2017

Aurelia Adaszyńska

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Artur Maj nie będzie już zarządzał Biurem Kształtowania Zieleni w Urzędzie Miasta Zielona Góra. Jak udało nam się dowiedzieć, miejski ogrodnik otrzymał wypowiedzenie. Zlikwidowana została również komórka, którą prowadził od 2016 roku.

Urząd nie chce komentować sprawy. Do tematu będziemy wracać w naszych wiadomościach. O sprawie będziemy też mówić w dzisiejszym programie Wokół miasta. O 12.30 będziemy z naszym mikrofonem na żywo w Parku Tysiąclecia.

10 myśli na temat “Miasto zwalnia miejskiego ogrodnika”

  1. Co tu komentować, każdy widzi co się działo w tym roku w mieście w tym temacie…

  2. Jak to nie chce komentować? Nie należą się nam wyjaśnienia? A może konkretnego powodu brak , tylko w UM nie znoszą fachowców? :) Proszę wskazać jakiegokolwiek fachowca w swojej dziedzinie z wykształcenia, na wysokich stanowiskach.w UM . Znam wyłącznie jednego, od propagandy z czasów PRL, który wciąż się świetnie sprawdza pracując nad tym , żeby było na pozór różowo.

  3. Najlepszy fachowiec od wszystkiego w mieście to pani Joanna Liddane, która jest najlepsza w krytykowaniu wszystkiego cokolwiek by się robiło u nas w mieście. Według tej pani wszystko co robi się w mieście jest złe. Przykre jak się patrzy na to jak nasze piękne miasto przez niektórych widziane jest jako brzydkie, okropne.

  4. Do tej pory miejscami trawa tak wysoka że przejść się nie da. Panowie urzędnicy pewnie z tęsknotą wypatrują zimy żeby wszystko śnieg przykrył :/

  5. na pozór różowo to zawsze lepiej jak głęboko czerwono czy też głupio czarno, bez pozdrowienia nieomylna istoto

Dodaj komentarz