P. Łosyk o łączniku ronda Pileckiego z ul. Kożuchowską

13:47

13 września 2017

Marta Czechowska

dziennikarka RZG

Łącznik, który ma łączyć rondo Pileckiego z ul. Kożuchowską tematem dzisiejszego programu Wokół Miasta. W ratuszu dziś nadzwyczajna sesja Rady Miasta, podczas której mają zostać podjęte decyzje finansowe zabezpieczające środki na budowę drogi.

Piotr Łosyk, przewodnicy zarządu stowarzyszenia „Wspólna droga” zaznaczał na naszej antenie, że każda droga w mieście jest potrzebna, a decydując się na życie w miejskiej aglomeracji, trzeba liczyć się ze skutkami:

Przypomnijmy, że przeciwko drodze łączącej rondo Pileckiego z Kożuchowską protestują mieszkańcy ul. Geodetów. Wojciech Majdański reprezentujący stowarzyszenie „Nasz Las” argumentował w poniedziałek na naszej antenie, że budowa łącznika nie ma logicznego uzasadnienia:

– Jeżeli dojdzie do rozpoczęcia prac, pod piłę pójdzie kolejna połać atrakcyjnej zieleni w naszym mieście, gdzie wolny czas spędzają mieszkańcy – twierdzi Wojciech Majdański:

Piotr Łosyk odrzucał argumenty za zachowaniem zieleni:

Zapis całej rozmowy w programie Wokół Miasta na naszej stronie internetowej.

2 myśli na temat “P. Łosyk o łączniku ronda Pileckiego z ul. Kożuchowską”

  1. Dokladnie.Przestanmy ulegac wyprowadzaczom psow, ktorzy stanowia zdecydowana mniejszosc w miescie.
    Jak miasto bedzie ulegac to nic nie wybuduje.
    Logika komunikacyjna miasta ma sluzyc wiekszosci.
    Dobrze ze wreszcie obok glosow wyprowadzaczy psow pojawiaja sie rozsadni ludzie,ktorzy bronia racji wszystkich mieszkancow.

  2. Argumenty, wysunięte przez p. Wojciecha Majdańskiego są tendencyjne, pozbawione sensownej motywacji, nie są w stanie mnie przekonać.Ja mieszkam w pobliżu tego terenu.

Dodaj komentarz