Policja o radnym Robercie S.,który prowadził auto po pijanemu

14:11

7 grudnia 2017

Karolina Kamińska

dziennikarka działu informacji   +48 68 4555 522

Lekarz rodzinny Robert S., radny miejski i szef Klubu Platformy Obywatelskiej w zielonogórskiej radzie miasta, zatrzymany przez policję. Mężczyzna prowadził po pijanemu. Wszystko wydarzyło się we wtorek wieczorem na Trasie Północnej. Policjanci kierowali samochody na objazdy w związku z wypadkiem na S3. Trasą Północną nadjechał hyundai. Jego kierowca na widok policjantów zatrzymał się, ale  po chwili zaczął cofać, aż wjechał w zatoczkę.  – Dziwne zachowanie kierowcy wzbudziło czujność policjantów – mówi Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskich policjantów:


Okazało się, że pijany kierowca to radny miejski Platformy Obywatelskiej i lekarz rodzinny  Robert S. Za jazdę po pijanemu grożą mu dwa lata więzienia:


Robert S. nie będzie mógł zasiadać także w zielonogórskiej radzie miasta.

4 myśli na temat “Policja o radnym Robercie S.,który prowadził auto po pijanemu”

  1. I taki ktoś nas leczy i reprezentuje w Radzie Miasta?? Żenada. Mam nadzieję że partyjni koledzy nie ukręcą łba sprawie. Skończyło się panie Roberciku jazda po pijaku za kółkiem. Pijak to pijak

  2. Był w PIS, teraz PO. A potem może PSL co?? Brak słów. Bez godności.

  3. Bez obłudy moi drodzy ale ktoś wybrał p. S na radnego wiedząc o jego POprzednich występkach PO alkoholu.Dlatego proszę o umiar w wpisach.Neguję takie zachowanie i jestem za surowym karaniem za jazdę PO pijaku.Dziwi mi POstawa Jego kolegów partyjnych,którzy nie POmogli człowiekowi wyjść z przypadłości tylko rozdrapują stanowiska PO p.S jak sępy padline.

  4. „WYBORCA” A w PiS-ie to już sami nieskalani! A duet Budzinski-Jaskólska! Może zainteresujecie sie ta Panią!

Dodaj komentarz