Sąd ukarał T.Lisa

12:44

2 sierpnia 2017

Redakcja Informacji

Tomasz Lis musi przeprosić Krystynę Pawłowicz i wypłacić jej zadośćuczynienie za tekst w „”Newsweek Polska”. Posłanka PiS w artykule „Bulterierka Prezesa”, który ukazał się w kwietniu 2016 r. nazwana została „psem gończym” Jarosława Kaczyńskiego.

Wyrok w tej sprawie zapadł w czerwcu i właśnie się uprawomocnił, poinformował portal Wpolityce.pl. Sąd zobowiązał Tomasz Lisa do opublikowania oświadczenia z przeprosinami i z wyrażeniem głębokiego ubolewania „z powodu bezpodstawnego naruszenia dóbr osobistych” posłanki oraz „wprowadzenia czytelników w błąd”.

Częścią wyroku jest grzywna w wysokości 40 tys. zł. , którą naczelny Newsweek Polska ma zapłacić na rzecz Krystyny Pawłowicz. Dodajmy, że przed kilkoma dniami Tomasz Lis przegrał w sądzie z Markiem Jakubiakiem. Musi przeprosić posła Kukiz ‘15 i zapłacić 30 tys. złotych.

Tomasz List pochodzi z Zielonej Góry, pełni rolę honorowego ambasadora województwa lubuskiego.

10 myśli na temat “Sąd ukarał T.Lisa”

  1. Funkcjonariusz Życzkowski już w akcji? A o protestach przed sądem zapomniał?

  2. Określenie Krystyny Pawłowicz, użyte przez Tomasza Lisa, jest w miarę łagodne w porównaniu z tym, na jakie na prawdę zasługuje.

  3. Jak patologiczny kłamca i hejter może być ambasadorem województwa?

  4. Bardzo istotna informacja dla Zielonogórzan czy Lubuszan… Mowa jest o facecie, który od „x” lat związany jest ze stolicą w centralnie gdzieś ma nas TU funkcjonujących… Miejcie trochę ambicji pseudoredaktorzy i piszcie o sprawach naprawdę ważnych, a nie pierdołami się zajmujecie. Ja rozumiem, że dla wszechmocnie nam panujących władz wejdziecie pod początek jelita grubego, ale jednak ciut ambicji trzeba mieć…

  5. Szkoda, że nie 400 tys. Poziom szamba, który prezentuje T. Lis dyskwalifikuje go do pełnienia jakichkolwiek funkcji publiczno-reprezentacyjnych.

  6. A może tzw. redaktorku napiszesz coś o oświadczeniu majątkowym ministra rolnictwa. Wszak wszyscy są równi wobec prawa……

  7. Lis jest od Nas i mówi i pisze szczerą prawdę o tym co wyprawiają pisiory!!!! Koniec! A kto tego nie widzi i nie rozumie to niech się dokształci albo przejrzy na oczy bo coś nie tak z jego wzrokiem i logicznym myśleniem. Panie Tomku ja i moja rodzina popieramy Pana!!!!

  8. Przepraszam AZA, a jak z Twoim wykształceniem ? Cambridge, Oxford, Harvard ? Mam nadzieję, że rozumiesz pytanie ! Pozdrawiam

Dodaj komentarz