Senator Sługocki nie zgadza się z zarzutami prezydenta Kubickiego

09:11

13 września 2017

Sławomir Kordyjalik

dziennikarz redakcji informacji, działu sportowego i Popołudniówki  Radia Zachód, tel. +48 68 4555 522, +48 68 4555 595,  e-mail: s.kordyjalik@zachod.pl

Senator Waldemar Sługocki nie zgodził się z zarzutami prezydenta Zielonej Góry Janusza Kubickiego, który stwierdził, że winę za odrzucenie gminnego programu rewitalizacji miasta ponosi właśnie komisarz lubuskich struktur Platformy Obywatelskiej.

Senator Sługocki w Radiu Zachód powiedział dziś, że odrzucenia programu rewitalizacji dokonało niezależne grono eksperckie i nie można mówić o jakiejś politycznej zemście:

 


Janusz Kubicki uznał, że cała sprawa to odwet za współpracę z ministrem Jerzym Materną, który pomagał przy negocjacjach w sprawie funduszy na południową obwodnicę miasta. Senator Waldemar Sługocki zapewniał dziś, że choć z posłem Materną różni go wiele, to współpraca na rzecz regionu traktowana jest ponad podziałami.

3 myśli na temat “Senator Sługocki nie zgadza się z zarzutami prezydenta Kubickiego”

  1. Panie „PO” do „0” już wam zostało jedynie 16 % !!! I nie będzie już więcej szkodników !!!

  2. Jeżeli tych szkodników z tzw. „dobrej zmiany” w porę nie przepędzimy, to zagraża nam Polexit, a to będzie trudne do odrobienia.

Dodaj komentarz