Sport cafe: Falubaz – od euforii do klapy! T.Walczak – kierownik drużyny

17:01

6 października 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Falubaz liże rany po fatalnych playoffach, a my podsumowujemy i staramy się zrozumieć, co się właściwie stało z nasza ekipą w rozmowie z kierownikiem zespołu, najbliższym współpracownikiem Marka Cieślaka – Tomaszem Walczakiem. Walczak mówi m.in o odejściu J.Hampela czy możliwym opuszczeniu Falubazu przez J.Doyle’a. Dużo o atmosferze, która panuje w klubie.

9 myśli na temat “Sport cafe: Falubaz – od euforii do klapy! T.Walczak – kierownik drużyny”

  1. Zwróćcie uwagę na fragment rozmowy, w której mówi się o smsach do JD po meczu w Lesznie. Oj domyślam się, kto mógłby taką „akcję” przeprowadzić. W sumie ma to sens i jest bardzo cwaniackie, ale jakim kosztem? W tym momencie ta sama osoba zamiast odbierać pochwały, martwi się, czy w niedzielę wywiezie z Gdańska 44 punkty ;)

  2. Medialna nagonka, o której mówi pan Jacek i pan Tomek, to dzieło dwóch osób – byłych „działaczy” Falubazu. Każdy dobrze wie o kim mowa. Wystarczy spojrzeć na najbardziej poczytne serwisy żużlowe w internecie i sprawdzić, kto aktualnie atakuje zielonogórski klub. Nie dajcie się omamić. Falubaz to My!, a nie sprzedawczyki…

  3. Dokladnie.Wojna hybrydowa z Falubazem.
    Kierunek gdzie wybiera sie Doyle sugeruje kto stoi za atakiem.Komu zalezy na odejsciu…
    Czy ktos kumaty nie wytlumaczyl Doyle ze jest to czesc brudnej gry?

  4. „Jak można zamknij gaz zawodnikowi powiedzieć”:) kierowniku na grzyby do lasu masz taki wpływ na ten klub i ta drużynę….gadka o niczym dzwonić do młodych pytać w jaki sposób byli i są traktowani w klubie przez spikera Kamila tam jest klucz i gotowa zagadka do rozwiązania, nikt nie wie czyj ten klub jest sam burdel

  5. Zaraz zaraz, ale ja nie rozumiem. Przecież teraz wszystkie numery się rejestruje… Zgłosić sprawę i zobaczymy gdzie to się doprowadzi (do kogo)!

  6. Zastanawiam się czy p. Walczak został przeszkolony w klubie w temacie tego co ma przekazywać medialnie? Jak się dobrze przysłuchać, to często zamiast odpowiedzieć na pytanie, zwyczajnie zmienia temat. Falubaz grzęźnie w bagnie, które zostało stworzone przez ludzi rządzących tym klubem.

Dodaj komentarz