Sport cafe: Ostatnie mecze i najbliższa przyszłość Stelmetu BC oczami dziennikarzy – A. Fluegel, A.Loch

14:39

25 listopada 2016

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Zapraszamy na cotygodniową audycję Sport cafe. Dziś rozmawiamy z czołowymi zielonogórskimi dziennikarzami o ostatnich meczach Stelmetu BC Zielona Góra. Sytuację zespołu mistrza Polski komentują Andrzej Fluegel z Gazety Lubuskiej i Andrzej Loch z TVP Gorzów.

6 myśli na temat “Sport cafe: Ostatnie mecze i najbliższa przyszłość Stelmetu BC oczami dziennikarzy – A. Fluegel, A.Loch”

  1. Panie Jacku to że kibice chcą spowrotem Uvalina to nic zaskakującego. My po prostu wolimy nawet jego niż Gronka.

  2. Gronek musi odejść i tu nie ma nad czym się nawet zastanawiać.Lepiej to zrobić chyba wcześniej niż pózniej bo to jest tylko odkładanie agonii.A jak nie ma pieniędzy to nie rozmiem po co było wydawać takie pieniadze na nie tani przecież skład ,a żyłuje się na zatrudnienie klasowego i doświadczonego trenera z jakimś chociaż minimalnym autorytetem i praktycznymi umiejętnościami trenerskimi na odpowiednim poziomie.To wszystko przypomina nic innego jak kupienie samochodu bez kierownicy,albo mówiąc bardziej po chłopsku i żeby było łatwiej zrozumieć to tak jakby kupić wypasiony wóz drabiniasty ,ale bez sprawadzonego ,doświadczonego w zaprzegu i na dodatek cherlawego konia.

  3. Uvalin? To się Dragicevic zdziwi :) On się z nim kompletnie nie dogadywał.

  4. Falubaz tylko żużlowy. Falubaz ekstraligowy ! Dość wykożystywania świentej ikony z Myszkamiką przez rzelowych amatorów w getrach !!!

Dodaj komentarz