Wieża widokowa na Wzgórzach Piastowskich okiem przewodników turystycznych

11:51

6 lipca 2017

Marta Czechowska

dziennikarka RZG

Jestem zwolennikiem budowania wież widokowych – mówi Jarosław Wnorowski, sekretarz Lubuskiego Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych.

Jak mówił dzisiaj w Rozmowie Punkt 9, takie obiekty podnoszą atrakcyjność odwiedzanych miejsc:

Taras albo wieża widokowa powinna stać bliżej centrum Zielonej Góry, ale jeśli zostaną Wzgórza Piastowskie to powinna być wyższa – zaznaczał Jarosław Wnorowski:

4 myśli na temat “Wieża widokowa na Wzgórzach Piastowskich okiem przewodników turystycznych”

  1. a Pani Lidiane jest przeciwna – wszystkiemu co chce zrobic miasto :)))

  2. proPOnuję wszystkim pseeudo przewodnikom turystycznym wycieczkę pieszą na Plac Słowiański celem instalacji tarasu albo wieży widokowej gdyż w gęstwinie zarośniętęgo Placu nie widać nawet chodnikow.Wystarczy z za biurka wstac i POspacerować.Śni sie wieża a miasto Zarosniete

  3. pipi,
    zanim się coś napisze, warto się zainteresować tematem. Pani Liddane ( a nie lidiane) jest przeciwna dewastowaniu zieleni w mieście, a z tym wiąże się budowa wieży na Wzgórzach. Ponadto, czy Pani się zastanawiała, jaki będzie koszt utrzymania takiej wieży? Może pani nawinie myśli, że to też będzie pokrywała Unia?

  4. A „Pipi” nie potrafi analizować, myśleć samodzielnie. Polecam czytać artykuły w całości a nie budować opinie na podstawie znajomości nagłówków :)

Dodaj komentarz