Wokół miasta: Park czy parking? [WIDEO]

19:17

22 października 2017

Janusz Życzkowski

Z-ca redaktora naczelnego,
Radia Zachód S.A. ds.
Radia Zielona Góra,
red. publicystki i internetu
fb.com/janusz.zyczkowski

W programie udział biorą mieszkańcy z Władysława IV, którzy protestują przeciw planom magistratu, zakładającym budowę parkingu w pobliskim parku.

W audycji udział biorą zielonogórzanie i przedstawiciel Urzędu Miasta.

5 myśli na temat “Wokół miasta: Park czy parking? [WIDEO]”

 1. Audycja robiona w godzinach pracy, przyszli sami niepracujący, emeryci co aut nie mają i wolą psy na kupę wyprowadzać. Prawdziwi zainteresowani w pracy. Brawo !!! :)

  Tam na tym osiedlu nikt nigdy nic nie chciał zmienaić. Tragedia.

 2. Jak sens ma wycinanie drzew i niszczenie parku braniborskiego?

 3. ankieta
  co za bzdura jak 80% mieszkań zamieszkują najemcy

  to SM morelowa powinna wystąpić w imieniu właścicieli

  Panie Redaktorze proszę udać się do Spółdzielni

  Właściciel mieszkania Władysława IV 12

 4. MIESZKAŃCY WŁADYSŁAWA IV

  ZADBAJCIE O SWOJE OTOCZENIE. KONTAKTUJCIE SIĘ ZE SOBĄ, BO ZOBACZYCIE ZE MIASTO ZROBI SWOJE I OBUDZICIE SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIKU I CO ŚMIESZNE NIE WY PIERWSI ZOSTANIECIE ZAŁATWIENI PRZEZ EKIPĘ PANA KUBICKIEGO.

  PLAC ZABAW TEN ISTNIEJĄCY PRZY SPAR TO DRAMAT. ZDEWASTOWANE I OKUPOWANE PRZEZ PIJAKÓW PATOLOGICZNE MIEJSCE, ALE MIASTO TEGO NIE WIDZI. WYSYŁAJCIE ZDJĘCIA DO RZECZNIKA MIESZKAŃCÓW W URZĘDZIE MIASTA. PISZCIE DO RADNYCH .

  PAMIETAJCIE ZE ONI DECYZJE PODEJMUJA ZZA BIURAK, NIE MAJA MOZGÓW. JAK MOZNA ROBIC ANKIETE ZE STUDENTAMI WYNAJMUJACYMI WIEKSZOSC MIESZKAŃ ………
  NIECH ZOBACZĄ.

 5. Państwo mieszkańcy niestety robią to moim zdaniem źle. Zamiast spotykać się w lesie powinni zorganizować spotkanie w porozumieniu z władzami miasta w ratuszu. Należy zaprosić przedstawicieli mieszkańców ze swoimi pomysłami usiąść razem przy stole z urbanistą, projektantem drogowym, geologiem z planami zagospodarowania terenu, planami inwestycyjnymi dotyczącymi tego terenu, badaniami geologicznym itd. i ustalić co jest możliwe, a co nie. To że Pani z mężem szła i zobaczyła, że wzdłuż drogi można zbudować miejsca postojowe nie znaczy, że tak można, tak samo miejsca między blokami- Państwo nie muszą znać przepisów rozporządzenia ministra infrastruktury dotyczących warunków technicznych jakie powinny spełniać budynki i ich usytuowanie ani innych wymagań, ale proszę swoje pomysły najpierw skonsultować ze specjalistami. Niestety dla osób nie znających tematu jak realizuje się inwestycje drogowe i inne wszystko wydaje się bardzo proste- w rzeczywistości tak nie jest…

Dodaj komentarz