Wybory samorządowe jesienią. Czas na zmiany?

12:03

10 stycznia 2018

Aurelia Adaszyńska

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Jesienią zielonogórzanie wybiorą nowego prezydenta miasta.

Olimpia Tomczyk-Iwko z Kukiz’15,  która była porannym gościem Radia Zielona Góra, mówiła, że czas na zmiany w naszym mieście.

Dodawała także, że w jej ocenie Janusz Kubicki ma rękę do wydawania unijnych funduszy, nie ma jednak pomysłu na rozwój miasta:

Przedstawicielka Kukiz’15 mówiła również, że nowa ordynacja wyborcza, która wydłuża kadencję samorządom do pięciu lat, a także wprowadza dwukadencyjność dla prezydentów, burmistrzów i wójtów, jest jak najbardziej zasadna:

Zapis całej rozmowy na rzg.pl.

 

10 myśli na temat “Wybory samorządowe jesienią. Czas na zmiany?”

 1. Redaktor życzkowski już przebiera nogami, na myśl o większej liczbie radnych PiSu w radzie miasta

 2. @Pr04u5at04…a co ci tak ten PIS przeszkadza? Boli cię,że za PISu jest coraz mniej skrajnej biedy w naszym kraju i coraz większej grupie do niedawna jeszcze bardzo ubogich ludzi się lepiej żyje? Martwi cie to że się coraz wiecej dzieci rodzi w naszym kraju? I ze jesteśmy jednym z najbezpieczniejszych krajów w Europie?!

 3. Skorpion – nie wiem co bierzesz, ale zmniejsz dawkę.! 500+ niestety ale poszerzyło patologię i nieróbstwo !!!! Teksty, które słyszę ,że pierd…. dostanę na dzieci i …….j!!!! A ty skorpion za to wszystko płacisz i bedziesz płacił, bo te pieniądze, które rozdaje pis to nie są ich tylko twoje, moje, nasze !!!! Pieniądze nie biorą się znikąd zapłacisz to w paliwie, w prądzie,w śmieciach itp,!!!!!

 4. Po co znieniać coć co dobrze funkcjonuje.Ciagłość dobrej władzy to SKARB.
  Patrz Nowa Sol, Zielona Gora…BABIMOST!
  Brak ciaglości:Sulechow…Gorzow…
  Naleźy docenic w Zg v-ce Prezydenta za wiedzę, umiejetne i inteligentne wykorzystanie „okazji” finansowych.
  Tak nam dopomóż Bóg!

 5. Pora już aby władze stracili radni Kubickiego i PO.Wystarczy dyktatu deweloperów.

 6. „wyborca” Przypominam, że z Prezydentem Kubickim rządzili Radni: PO, PIS-u itd… więc proszę nie zrzucać wszystkiego na Prezydenta Kubickiego

 7. @nielależny…wyluzuj trochę chłopcze z tym bredzeniem,że 500+ generuje patologię.Jaką patologię dzieciaku o czy ty gadasz? Tyle dzieci co przestało niedojadać i mogło sobie pozwolić na jakiekolwiek przyzwoite wakacje to tego nie było od lat! Co do dopłacania i rozdawania to z dwojga złego chyba lepiej rozdawać niż kraść tak jak kradło za naszymi plecami i śmiejac sie nam prosto w twarz i kulajac ze smiechu przy suto zakrapianych imprezkach na koszt podatników u Sowy (chłopaki i dziewczyny z PO wespół z PSLem)?! Poza tym PIS to nie tylko 500+ ,ale bezpieczne ulice i wszytkie osiedla na,które możesz wjechać bez wsparcia wojska o kazdej porze dnia i nocy.W przeciwieństwie do krajów, które zapomniały się zaledwie na moment i strefy no-go wyrosły im szybciej niż grzyby po deszczu w nadwyraz urodzajnym sezonie.Także spokojnie bo nie mówimy tu o fantazjach tylko o faktach!

 8. Niech wróci prezydent Ronowicz z PiSu. Wybuduje nam w centrum kolejne blaszaki, jak Castorama i „centrum handlowe” Dąbrówka. Jak w poprzedniej kadencji. Wstyd głosować na nich.

 9. Wstyd to głosować na złodziei i zdrajców Polski !!! Jak nie wiesz kto to taki to podpytaj Sowy i przyjaciół,oraz przypomnij sobie kto mąci w Europie notorycznie donoszac na Polskę ,publikując fake newsy szkalujące Polskę ,zakłamujące prawdę i głosujący przeciwko Polsce w PEu.

 10. @TargoWica
  Dobrze piszesz, ludzie malo sa wnikliwi, a fake newsy sa dla nich przewaznie zrodlem wiedzy.

Dodaj komentarz