Budżet obywatelski: Chaos z głosowaniem i kartami

10:42

9 listopada 2017

Redakcja Internetowa

Chaos – tym słowem niektórzy mieszkańcy określają sposób głosowania na zadania zgłoszone do budżetu obywatelskiego 2018.

Przypomnijmy, od poniedziałku można głosować na zgłoszone przez mieszkańców projekty. Co istotne, po raz pierwszy zadania podzielono na okręgowe i ogólnomiejskie. Zgodnie z przyjętym regulaminem, mieszkaniec Zielonej Góry może oddać po jednym głosie na każdą z kategorii.

Do naszej redakcji zgłosili się zaniepokojeni zielonogórzanie, którzy poinformowali nas, że są błędy na kartach do głosowania na zadania okręgowe, miasto udostępniło również dwie karty do głosowania na zadania ogólnomiejskie.

Jak całe zdarzenie komentuje Urząd Miasta? To sprawdzała Aurelia Adaszyńska:

Przypomnijmy, głosowanie na zadania zgłoszone do budżetu obywatelskiego potrwa do 30 listopada.

6 myśli na temat “Budżet obywatelski: Chaos z głosowaniem i kartami”

  1. To pic na muchy fotomontaż udawanie , że tow kubicki oddaje część władzy obywatelom , mam nadzieję ,że ten szkodliwy osobnik przestanie rządzić w przyszłym roku w naszym mieście , ajego poplecznicy z partii popapranych również straca wiekszość w radzie ,

  2. Głosuje w bo od początku jego istnienia ale takiego burdelu to jus dawno nie widziałem. Komisja która miała za zadanie sprawdzenie i doprecyzowanie zadań chyba siedziała i pierd… o głupotach. Zamiast dwóch list mam ich kilka, i najpierw muszę odszukać sobie swój region. Po co sie pytam??? Głosuje na to co chce niekoniecznie z mojego okręgu. A druga sprawa to gdzie te doprecyzowanie? Prawie w każdym zadaniu nie widomo wcktoreyj miejscu ma byc zrealizowane i nie jest kompletnie doprecyzowane. Wctym roku oddam chyba głos z listy ogólnomiejskich, bo rezystor jes jakaś kpina!!!

  3. @ZG Właśnie przeczytałem wszystkie listy i nie wiem z którym zadaniem masz problem.

  4. Za wszystko odpowiadzialne PO jest za bałagan i chaos, bo wyprodukowali taka uchwałe która ma wiele luk, na siłe zeby tylko sie lansowac na temacie. Sapa, z sztuczną opalenizna, Pabierowski jąkała, Urbaniak, miernota prawnicza, kabaret normalnie i śmiech z tych pseudoradnych , nic nie wiedzą o BO a boją się o swoje mandaty tylko a mieszanców maja w głębokim powazaniu bo jest rok wyborczy to nagle sie społeczni stali. Umieją tylko gadać a już do roboty nie ma komu. Odsunąc tych partyjniaków od budzetu i spraw społecznych bo sie tylko kompromitują.

  5. Wywalić w kosmos to tałatajstwo ze stołków i będzie po temacie!

Dodaj komentarz