Społecznicy komentują inicjatywę radnych PO

15:11

8 września 2017

Aurelia Adaszyńska

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Zielonogórscy społecznicy zabierają głos w sprawie zapowiedzi złożenia przez radnych Platformy Obywatelskiej projektu uchwały inicjującej rozpoczęcie prac nad uchwałą krajobrazową dla Zielonej Góry.

Ruch Miejski Zielona Góra, stowarzyszenie My Zielonogórzanie, Zielonogórskie Towarzystwo Upiększania Miast oraz Kukiz’15 wystosowali oświadczenie, w którym zwracają uwagę na fakt, że to właśnie strona społeczna podjęła pierwsze kroki związane z opracowaniem kodeksu reklamowego. Dziwi i zaskakuje ich, że radni Platformy Obywatelskiej wiedząc doskonale o ich inicjatywie zignorowali to i zapowiedzieli działania swojego klubu:

Mówi Barbara Marcinów z Ruchu Miejskiego Zielona Góra i dodaje, że radni PO nie mają konkretnych pomysłów dotyczących uchwały krajobrazowej:

Do tematu będziemy jeszcze wracać.

OŚWIADCZENIE SPOŁECZNIKÓW DOTYCZĄCE UCHWAŁY KRAJOBRAZOWEJ

6 myśli na temat “Społecznicy komentują inicjatywę radnych PO”

  1. Ot odezwali się społecznicy krytykanci wszystkiego co wychodzi od obecnej władzy. To się nazywa egzekutywa poleceń Prezesa. A Nasze parapolityczne Radyjo dzielnie wsłuchuje się w obywatelskie głosy i nagłaśnia wszystko co może przydać się w nadchodzących wyborach samorządowych. Oby tylko przejąć stołki prezydenckie i większość w radzie miasta. Dobra zmiana musi także nastąpić w gminach i powiatach. Trupy z szaf czas przewietrzyć.

  2. Chlopaki ida jak burza.Inicjatywa jedna za druga.Tak trzymac.

  3. ja jednak myślę, że to radni PO to zainicjowali i za to mają mój głos w nadchodzących wyborach.

  4. Powinni się cieszyć że radni idą w tym samym kierunku dla dobra miasta. Ale oni nie mają na celu konkretnrgo działania tylko wszechobecne gadulstwo. Gdyby to z taką uchwałą wyszedł inny klub polityczny- jedynie słuszny- to przyklasnęliby bez wahania.

  5. A ja jestem święcie przekonany że powyższe komentarze piszą „zainteresowani” lub członkowie ich rodzin, czyli ludzie z PO ;) i to ci którzy goszczą w lokalnych mediach jako gadające głowy. Nie mam nic do nikogo i waśnie centralne nie powinny przekładać się na lokalne, ale bije sztuczność z waszych komentarzy na kilometr.
    Jedni twierdzą że powielacie ich pomysł i tyle, i oszczędźcie sobie docinki czy deklaracje że na kogoś tam zagłosujecie (bo dość trudno nie głosować na samego siebie ;)
    A tylko admin po IP wie że piszę to jako emigrant zza Odry, a nie z ZG, więc nie mam w tym większego interesu co piszę, jak przyzwoitość.

  6. Platfusy tylko swiatłem odbitym umieją swiecić, zwyklu mieszkancy ich bija pomysłami na głowe a oni tylko małpują

Dodaj komentarz