Zielonogórski polityk oskarżony o opuszczenie ćwiczeń wojskowych

13:35

1 września 2017

Redakcja Informacji

Andrzej B., były poseł SLD, były wiceminister, obecnie zielonogórski radny jest oskarżony o samowolne opuszczenie ćwiczeń wojskowych, podaje dzisiejsza Gazeta Lubuska. Przestępstwo to jest ścigane na wniosek dowódcy jednostki.

Andrzej B. ćwiczenia miał odbywać w latach 2013 – 2015. Jak podaje Gazeta Lubuska, miał stawiać się na rozpoczęciu ćwiczeń a następnie pojawiać tylko na ich zakończeniu. Opuścił też część zajęć na poligonie pod Ustką. Mimo tego, po zakończeniu ćwiczeń Andrzej B. otrzymał awans kapitana i wynagrodzenie za ćwiczenia.

Sprawa toczy się przed sądem w Poznaniu.

5 myśli na temat “Zielonogórski polityk oskarżony o opuszczenie ćwiczeń wojskowych”

  1. To ten mądrala z klubu radny Kubickiego? Innych poucza , a sam co?

  2. Ale cyrk !!! Baczność Panie Andrzeju i w kamasze, na zaległy poligon. Ubawiłem się przednio tą wiadomością:) Oj czyżby stopień kapitana przepadnie ?

  3. Człowiek który ma prawo i zasady- honor- , w tylnej części ciała „nie może istnieć w przestrzeni publicznej- bo jakie można mieć zaufanie do takiego człowieka- mieć pewność że uczciwie i obiektywnie będzie działał podejmując przecież ważne decyzje w sprawach innych ludzi- no i jaki daje przykład dla innych- jak nie poniesie kary to każdy w takiej sytuacji powie ” inni mogą a ja nie „.

Dodaj komentarz