Armani ciągle z nami – Stelmet ma z nim umowę na 2 kolejne lata

16:10

18 lipca 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Dobra wiadomość dla kibiców Stelmetu – jeden z nich ulubieńców Armani Moore zostaje w klubie.

W ostatnich dniach trwały negocjacje z agentami Amerykanina, który po świetnym sezonie dostał kilka ofert z dobrych europejskich klubów – z Turcji czy Chorwacji. W końcu Stelmet dał mu satysfakcjonującą podwyżkę i poinformował dziś , że podpisał z nim nową umowę – na kolejne dwa lata:


Tak mówił na konferencji prasowej właściciel Stelmetu Janusz Jasiński. I mocno zachwalał 23-letniego zawodnika:

Podczas konferencji doszło do łączenia via internet z Moorem. I pytano go, czemu w końcu został u nas:


Dodajmy jeszcze, że ciągle nie wiadomo, czy w klubie zostanie Adam Hrycaniuk. Ten doświadczony center ma ofertę od mistrzów Polski, ale na razie nie zdecydował się na złożenie podpisu pod nowym kontraktem.

A poniżej zapisz niemal całej konferencji – części „sportowej” związanej z podpisaniem umowy z Armanim. A dodajmy, że wcześniej Stelmet BC podpisał też umowę sponsorską z firmą Ziel-Bruk Płoty:

 

4 myśli na temat “Armani ciągle z nami – Stelmet ma z nim umowę na 2 kolejne lata”

  1. Wcale bym się nie zmartwił gdyby Adam znalazł sobie inny/nowy klub. Zbyt dużo nerwów kosztowała mnie jego gra w ostatnich sezonach, w dodatku on już nic się nie polepszy – może być (według mnie) tylko gorzej. Jeżeli jego oczekiwania finansowe są dla Klubu zbyt duże to pożegnajmy się kulturalnie i poszukajmy nowego młodszego zawodnika (z Polaków marzy mi się Parzeński, a z zagranicy jakiś skoczny Amerykanin).

Dodaj komentarz