Artur Gronek wciąż trenerem Stelmetu. Dostał 20 procent podwyżki, chce zostawić większość składu. Szuka nowej czwórki

15:37

19 czerwca 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Bez zmian na stanowisku trenera Stelmetu BC ZGóra. Dziś oficjalnie podpisano nową umowę z Arturem Gronkiem. Gronek ma teraz kontrakt na kolejne dwa sezony. 

Właściciel klubu Janusz Jasiński stwierdził na konferencji prasowej że najważniejszym celem szkoleniowca i całego klubu będzie w przyszłym sezonie zdobycie kolejnego mistrzostwa Polski:


Sam Gronek ma nadzieję, że uda się zatrzymać w ZG większość składu z minionego, mistrzowskiego sezonu.


W rozmowie z RZG Gronek zasugerował, że z drużyny odejdą Karol Gruszecki i Nemanja Djuriśic. I szuka zawodnika na pozycję silnego skrzydłowego. Chce, żeby zostali wszyscy jego asystenci. A z ciekawostek odnotujmy, że trener dostał 20-procentową podwyżkę. Relacja z konferencji i długa rozmowa z Gronkiem po 18 w programie DOGRYWKA na 97,1 fm.

Jedna myśl na temat “Artur Gronek wciąż trenerem Stelmetu. Dostał 20 procent podwyżki, chce zostawić większość składu. Szuka nowej czwórki”

  1. Jeśli Nemanja ma odejść to nie lepiej przesunąć Władka na 4 i szukać centra ewentualnie piątko-czwórki ? Vlado to jednak bardziej 4 co sam już mówił i z silnymi centrami pod koszem nie zawsze starcza mu warunków fizycznych (bo umiejętności ma) , na pozycji nr 4 to on z reguły będzie miał przewagę fizyczną i umiejętności.

Dodaj komentarz