Boris Savović wzmacnia Stelmet BC. Nie wiadomo za to, co z Armanim! I Bestia na razie bez umowy.

14:48

14 lipca 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

To już informacja oficjalna – Serb z czarnogórskim paszportem Boris Savović będzie w nadchodzącym sezonie graczem Stelmetu BC Zielona Góra. To silny skrzydłowy, który zastąpi na tej pozycji Nemanję Djuriśića. Z kolei niewykluczone jest odejście ze Stelmetu Armaniego Moore’a, który ma sporo ofert z innych klubów. 

Władze klubu  informację o kontrakcie Savovića podały na popołudniowej konferencji prasowej w siedzibie firmy Arcobaleno w Czerwieńsku, która jest ważnym sponsorem Stelmetu.

Savović ma 30 lat, ma 210 cm wzrostu. Karierę zaczynał w Hemofarmie Vrśac, a potem grał w kilku europejskich ligach. Kolejne kluby to Buducnost Podgorica, Galatasaray Stambuł, Crvena Zvezda Belgrad, Bayern Monachium, Ratipopharm Ulm, Turk Telekom, Mega Leks i na koniec Reyer Wenecja. Ostatni klub to znów Buducnost Podgorica, a teraz trafia do nas.

Jeśli chodzi o Armaniego to ten po świetnym sezonie w Stelmecie BC ma dużo ofert z klubów z całej Europy. Jednocześnie chciałby podwyżki w naszym klubie. Stelmet BC z kolei może i zgodziłby się na podwyżkę, ale oczywiście na mniejszą. Janusz Jasiński nie wyklucza, że Moore zdecyduje się odejść. Wtedy pojawią się w Stelmecie kolejne ruchy transferowe.

Jeśli chodzi o Adama Hrycaniuka tu ciągle nie ma nowej umowy. Bestia ma ofertę ze Stelmetu, ale też z innych klubów i zastanawia się.

6 myśli na temat “Boris Savović wzmacnia Stelmet BC. Nie wiadomo za to, co z Armanim! I Bestia na razie bez umowy.”

  1. Jedyny nietuzinkowy gracz w Stelmecie!!! Szkoda jak go stracimy!!! 👎👎👎

  2. Tylko nie Armani.. Gościa to się ogląda, efektownie i skutecznie a’la Hej hej tu NBA:)

  3. W zeszłym sezonie byłęm pierwszym,który jak tylko go zobaczyłem na zajawkach to od razu wiedziałem ze to talent i nie było się nad czym zastanawiac tylko brać chłopaka.Ale jezeli to prawda że chłopak zaczyna wydziwiać teraz z kasą to niestety,ale nie ma co go trzymać i trzeba szukać i wyszukać na rynku młodego utalentowanego i stosunkowo niedrogiego zawodnika,który nie będzie wydziwiał z kasą tylko będzie chciał grać i grał jak należy.Osobiście uważam iż nie ma zawodników niezastapionych.Chce odejść to niech odchodzi,W myśl zasady,że z niewolnika nie ma pracownika.

  4. 500 tys od plk nie ma wiec nikt nie będzie płacił z własnej kieszeni to ból bo zawodnik mega , Armani bił na łeb diurisica wiec wcale sie nie dziwę ze chce więcej kasy

Dodaj komentarz