„Ciężko powiedzieć coś mądrego” i „Frajersko przegraliśmy” – tak było na konferencji prasowej po meczu Stelmet vs. Rosa

16:07

30 kwietnia 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

-Ciężko powiedzieć coś mądrego Po takiej końcówce – tak rozpoczął konferencję prasową Stelmetu BC Zielona Góra trener mistrzów Polski Artur Gronek. I ciężko mu się dziwić, bo Stelmet w nieprawdopodobny sposób roztrwonił 7-punktową przewagę w końcówce spotkania. 

Posłuchajcie, co obie ekipy mówiły po zawodach.

Artur Gronek ogólnie o meczu:

Łukasz Koszarek – ocena dramatu Stelmetu BC:

Łukasz Koszarek – odpowiedź na pytanie – jaki sygnał zespół wysłał w Polskę meczem z Rosą. Wczoraj kapitan mówił w RZG, że pragnie, żeby Stelmet w końcu pokazał Polsce, na co go stać…

Artur Gronek o wszystkim, co działo się zanim nastąpił dramat …

Artur Gronek – odpowiada na pytanie o problemy w akcjach Koszarka z Dragicevićem:

Artur Gronek – odpowiedź na pytanie o dopuszczenie do 13 trójek. „Czy to wina obrony Stelmetu, czy wg. trenera Rosa „miała dzień”?

Artur Gronek – skąd 0 zbiórek w ataku w I połowie?

Artur Gronek – skąd ciągły brak stabilności jego zespołu w grze.

 

Trener Rosy – Wojciech Kamiński o meczu:

Kamiński – czy widział kiedyś podobną do dzisiejszej końcówkę:

Michał Sokołowski o meczu:

Wojciech Kamiński – sezon Rosy:

11 myśli na temat “„Ciężko powiedzieć coś mądrego” i „Frajersko przegraliśmy” – tak było na konferencji prasowej po meczu Stelmet vs. Rosa”

  1. kończy się powoli kilkuletnia dominacja Stelmetu. Oby kosz w Zielonej przetrwał.

  2. kosz w Zielonej przetrwał już duuuuuużo gorsze czasy. A każda dominacja się kiedyś kończy. Nie skończył się jednak jeszcze sezon a tu takie czarne myśli?

  3. Bedzie OK choć dobrze gdyby trener zerkał nie tylko na statystyki i sie do nich w każdej wypowiedzi odnosił a potrafił szerzej spojrzeć na problem.

  4. Powiem tylko tyle : Gronek ….. i wszystko jasne !!! Rozumiem ,ze dla Gronka mecz trwa jedynie 38 minut? Co ten człowiek wogóle robi na tym stanowisku i za co on dostaje pieniadze?! Jak mozna było w taki frajerski sposób rozegrać końcówkę? Dlaczego Kelati rzuca na kilkadziesiat sekund przed końcem meczu natychmiast po otrzymaniu piłki oddajac rzut za 3 punkty podczas gdy do rozegrania i wykorzystania pozostawało Stelmetowi jeszcze conajmniej kilkanascie sekund ,a on nie… wali jak cepem za trzy i oczywiscie nie trafia , następnię jakiś inteligent fauluje zawodnika rzucajacego za 3 z drugiej strony i jeszcze dokłada technika i mamy po zawodach !!! Czy Gronek potrafi swoją wirtuozerią trenerską zakomunikować swoim zawodnikom jak mają grać końcówjkę i czego mają nie robić w końcówce meczu w takich sytuacjach gdy sie wygrywa niemal 10 punktami na ok 1,5 minuty przed końcem meczu? Jak można tak nie mysleć i bezmyślnie faulować przy rzucie za 3 punkty i jeszcze poprawić technikiem ?! No masakra !!! Brawo panie JJ brawo za wyczucie trenerskie! A wystarczyło dzisiaj (majac prowadzenie 7-8 punktowe) spokojnie i długo rozgrywać końcowe sekundy długimi akcjami i po drugie uczulić zawodników żeby w takiej sytuacji tak grać ,żeby maksymalnie utrudniać przeciwnikowi rzut za 3 ,ale na Boga nie faulować przy takowym rzucie za żadne skarby !!! I tak spacerkiem mozna było dowieźć kilkupunktowe prowadzenie do końca ,ale jak sie ma takiego nieudacznika na ławce trenerskiej no to skończyło sie tak jak się skończyło.Jak dla mnie żenada nie trener !!!

  5. No nie mogę. Ten komentarz to coś dużo gorszego niż technik Armaniego. Człowieku zastanów się nad sobą co Ty piszesz. Przeczytaj zanim opublikujesz. Masz kompleks tego młodego trenera? Oglądnij sobie powtórke meczu w TV i zastanów się jaka była przyczyna przegranej końcówki wygranego meczu.

  6. Szanowny „jaro” nie krepuj się rozwiń temat bo na razie niczego sensownego nie powiedziałeś, uświadom lud swoimi magicznymi madrościami bo poza tym,że wg ciebie przyczyną porazki nie był trener i jego ludzie na parkiecie tylko po prostu brak jagód w lesie w kwietniu? A co do tego trenera to wez go sobie proszę i uwolnij wreszcie lud od dalszego cierpienia,bo tego co on wyczynia po prostu nie da sie spokojnie oglądać.

  7. Fajnie czasem tu wejść i poczytać tych polglowkow narzekaczy – człowiek ma przynajmniej świadomość po ciężkim dniu, że oni mają w życiu gorzej ;)

  8. „Ciężko powiedzieć coś mądrego” i „Frajersko przegraliśmy” – myślę, że oni tak narzekając mają gorzej niż „Mlody”. Oni ciężko pracują a sukcesy jakieś marne. Młody powiedz im co robią źle. Oni i JJ.

  9. Frajersko przegrany mecz ale nie rozdzierajmy szat,jutro bedzie nowy dzien i znow zaswieci s lonce.

Dodaj komentarz