19:31

2 września 2017

Marek Staniszewski

dziennikarz działu sportowego   +48 68 4555 557

Kolejna dotkliwa porażka trzecioligowych piłkarzy Falubazu. Zielonogórzanie przegrali na własnym boisku z Unią Turza Śląska 1:3 (1;0).

Gospodarze dobrze rozpoczeli spotkanie i w 9 minucie po bramce Artura Małeckiego prowadzili 1:0. Była jeszcze szansa na 2:0, gdy Małecki zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem gości Marcinem Musiołem. Po zmianie stron Falubaz był zupełnie innym zespołem, a goście chwycili wiatr w żagle i zaczęli zdobywać bramki. W 66 minucie na 1:1 wyrównał Dariusz Pawlusiński, a w 79 i 88 minucie do bramki Falubazu trafił Dawid Hanzel. Tego co się stało na boisku nie umiał wytłumaczyć kapitan Falubazu Albert Cipior:

3 myśli na temat “Czwarta z rzędu porażka Falubazu: Outsider tabeli rządził i dzielił w Zielonej Górze”