DOGRYWKA: sprawa Klaudii Szmaj, Stelmet po Krośnie, Muszkieterowie, Łochowska po MP, Błaszczyk, AZS (ręczna, siatkówka), futbol

21:27

6 listopada 2017

Maciej Noskowicz

e-mail: m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Zapraszamy na dwugodzinną Dogrywkę w Radiu Zielona Góra. Jak zwykle w poniedziałki sporo o zielonogórskim sporcie.

W programie:

– żużel  – sprawa Klaudii Szmaj i o tym, dlaczego byłej zawodniczce Falubazu nie po drodze z zielonogórskim klubem:

– koszykówka. Powracamy do pewnej wygranej Stelmetu BC z Miastem Szkła Krosno. Poniżej rozmowy z naszymi zawodnikami: Adamem Hrycaniukiem i Filipem Matczakiem:

Mówimy także o drugoligowym spotkaniu Muszkieterów Nowa Sól. Nasz zespół wygrał na wyjeździe z Kątami Wrocławskimi 88:85. My rozmawiamy z grającym trenerem Arturem Cielmą:

– podnoszenie ciężarów. Rozmawiamy z zielonogórską sztangistką Joanną Łochowską, która sięgnęła w miniony weekend po mistrzostwo Polski i szykuje się do grudniowych mistrzostw świata.

 – piłka ręczna. Pierwszoligowy AZS wygrał z Mazurem Sierpc 20:17. Relacja z tego meczu:

 – siatkówka. Drugoligowy AZS przegrał w lubuskich derbach z Sobieskim Żagań 0:3:

 – futbol. Remis trzecioligowego Falubazu Zielona Góra w Dzierżoniowie z Lechią 1:1. Rozmawiamy z drugim trenerem naszej ekipy – Patrykiem Czubakiem:

 – tenis stołowy. Rozmawiamy z kapitanem tenisistów stołowych ZKS Palmiarni – Lucjanem Błaszczykiem:

Dogrywka w każdy poniedziałek w RZG po 18. Zapraszamy!

Jedna myśl na temat “DOGRYWKA: sprawa Klaudii Szmaj, Stelmet po Krośnie, Muszkieterowie, Łochowska po MP, Błaszczyk, AZS (ręczna, siatkówka), futbol”

  1. Dziewczynko…. Lalkami… lalkami możesz się pobawić… od motocykli lepiej trzymaj się z daleka… dla dobra własnego i innych.

Dodaj komentarz