Doyle? Jest myślami przy Grand Prix! Konferencja po meczu Falubaz – Unia

20:17

10 września 2017

Maciej Noskowicz

e-mail: m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Smutek w Falubazie, radość w Unii – takie nastroje panowały po zakończeniu rewanżowego meczu półfinałowego w ekstralidze żużlowej. 

Falubaz tylko zremisował z Unią 45:45 i nie odrobił dziesięciopunktowej straty.

Posłuchajmy konferencji prasowej: Piotr Baron i Piotr Pawlicki – Unia oraz Marek Cieślak i Patryk Dudek – Falubaz.

5 myśli na temat “Doyle? Jest myślami przy Grand Prix! Konferencja po meczu Falubaz – Unia”

 1. Szkoda,że za Doyla nie pojechał Karpow.Mniej by pewnie punktów nie przywiózł. A Doyla nie powinno nazywać się profesjonalistą. Zwykły podrzędny harcerzyk-amator.Brawo przede wszystkim dla Tondera.Tonder to optymistyczny promyczek tego wczorajszego spotkania.

 2. ho ho ho. Karpov zamiast Doyla??. Doyle podrzędnym harcerzykiem??. komuś chyba po winobraniu zagięła się czasoprzestrzeń.

 3. Taki zawodnik jak Doyle gdyby był prawdziwym profesjonalistą powinien właśnie w takich meczach jak wczorajszy decydować o wygranej,bo za to mu się płaci takie a nie inne pieniadze, a nie o przegranej ! Bo co nam z tego że Doyle bedzie mistrzem w tym sezonie skoro jest to kosztem naszej druzyny i naszych klubowych funduszy?! Doyle to nie jest zawodnik na trudne ligowe decydujace mecze bo jak sie okazuje zawsze wybierze prywatny interes ponad zespołowy.Jest to nie pierwszy przypadek u Doyla kiedy tak się zachował.Profesjonalista by nie kalkulował tylko robił wszystko,aby własnie w takich decydujacych meczach pokazać swoją wyższość i potwierdzić swoja prawdziwą jakość no bo co komu po zawodniku na którego sie szczególnie mocno liczy i to nie bezpodstawnie,a ten robi sobie ,żarty z klubu i kibiców udając że nie udaje.Druga sprawa to trener Cieślak,który przy całym szacunku i jak na takiego fachmana popełnił kardynalny błąd pakujac druzynę na Leszno w półfinale od którego to własnie Leszna dostawaliśmy w tym sezonie w każdym meczu sromotnego łupnia.
  Rafał Dobrudzki rozegrał to duzo bardziej w tym sezonie taktycznie perfekcyjnie podkładajac się celowo w ostatnim meczu rundy zasadniczej z nami tak,aby trafić na Gorzów bo wiedział że w Gorzowie jego zawodnicy są w stanie sobie bardziej poradzić niż gdziekolwiek indziej,Brawo dla Dobruckiego i jego chłopaków,którzy praktycznie bez dwóch zawodników ( Drabika i Janowskiego) potrafili wygrać i odrobić straty z pierwszego spotkania.

 4. przeanalizowałem przegrane mecze z rundy zasadniczej falubazu.
  przegrana w lesznie doyle i protas zdobyli po 8pkt. remis w gorzowie doyle i protas po 11. przegrana z lesznem doyle nie jechał. przegrana w częstochowie doyle i protas po 10. remis z gorzowem doyle i hampel po 9.
  Powiem tak – w przegranych meczach doyle był liderem zespołu, czyli po twojemu wychodzi że pozostali mają gdzieś drużynę . Pewnie byłeś jednym z wielu którzy na Dudku wieszali psy jak pojechał dobrze na GP a dzień później mało punktował dla Falubazu. Wskaż mecz w którym Doyle wybrał własny interes. Według Ciebie zawodnik który ma 6 średnią w lidze i jest naszym liderem na wyjazdach nie jest profesjonalistą.
  Czy ty wogóle ogarniasz cokolwiek w sporcie?? takich kibiców Falubaz nie potrzebuje a ładnie was podsumował Protas „Tak porażka, dramat, najlepiej rozwiązać klub i rozgonić wszystkich”

 5. Nie ma żadnego tłumaczenia.Taki zawodnik jak Doyle jest zatrudniany po to,aby był liderem i to był idealny moment,aby to udowodnić,a więc udowodnił …. że nie wart jest tylu pieniędzy.Nie może być tak,że w decydujących meczach lider GP przywozi raptem 4 punkty i na dodatek jest gorszy od raczkującego juniora.Zobacz co zrobił wczoraj Tai w meczu z Gorzowem ….?!!….i to jest właśnie prawdziwy lider ,który pociągnął zespół w takim momencie w jakim właśnie się od niego tego oczekiwało i oczekuje.A co do zaorania klubu to nie histeryzuj tylko pomyśl lepiej o tym jak zrobić żeby wreszcie w Zielonej Górze wymusić na klubie odpowiednie funkcjonowanie efektywnej szkółki żużlowej z której zaczną wreszcie wypuszczać wartościowych i odpowiednio wychowanych i ukształtowanych juniorów na miarę naszych potrzeb i oczekiwań.

Dodaj komentarz