Falubaz na łopatkach w Lesznie – w hicie Ekstraligi Unia rozgromiła zielonogórzan bezlitośnie

18:24

30 kwietnia 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Bolesna lekcja ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. Tę lekcję Falubaz dostał w hicie kolejki PGE Ekstraligi z Unią Leszno. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka Unia wygrała 64-26 .

Falubaz trzymał się do 4 biegu, po którym Unia prowadziła tylko 14-10. Potem jednak były cztery ciosy leszczynian po 5-1 i Falubaz już się nie podniósł. Unia prowadziła 34-14 i do końca meczu miała wynik pod kontrolą, a do końća powiększała przewagę do rozmiarów niemiłosiernych. Wygrała 38 punktami!!! Szok!!!

Mecz skończył się bolesną porażką Falubazu ; Unia pokazała piekielnie silny, wyrównany skład i widać, że uzasadnione jest uznawanie leszczynian za faworytów ligi. W Falubazie wszyscy poniżej oczekiwań. Fatalnie Hampel i Karpov. Z liderów tylko Doyle wygrał 2 biegi, Dudek i Protasiewicz po jednym. Juniorzy nie istnieli.

W Unii najlepsi: Janusz Kołodziej, junior Bartosz Semktała, Piotr Pawlicki, odrodzony po fatalnej GP Nicki Pedersen i Peter Kildemand, ale wszyscy leszczynianie byli o co najmniej klasę lepsi od jeźdźców Falubazu.

8 myśli na temat “Falubaz na łopatkach w Lesznie – w hicie Ekstraligi Unia rozgromiła zielonogórzan bezlitośnie”

  1. Po takiej porażce to wniosek jest tylko jeden: ZWOLNIĆ TRENERA. A nie, to nie pod tym wątkiem ;)

  2. Kiedyś dresSenator wyśmiewał się z klubu koszykarskiego, bo „kibice” Zastalu wychodzili z hali przed końcem przegranego meczu. Dzisiaj kibice z Zielonej Góry wychhodzili z domu, bo takiego g…a dawno nie widzieli

  3. Najgorsze jest to że grube miliony publicznych pieniędzy zainwestowane w modernizacje stadionu przy Wrocławskiej zostały przeznaczone wyłącznie do dyspozycji i użytkowania firmy Dowhana i jego przyjaciół,

  4. Mix – jesteś chory z nienawiści do Dowhana, albo chory psychicznie!
    Jestem zwykłym szarym kibicem Falubazu i uważam, że pieniądze zainwestowane w modernizację stadionu skierowane zostały do odwiedzających ten stadion, czyli przede wszystkim nas – kibiców. To my z tego korzystamy mając lepszą widoczność, oświetlenie, porządne siedzenia, a nie drewniane ławki z drzazgami. Co do przegranego meczu – to szczęście/pech się odwrócą – jestem o tym przekonany. Kiedyś za Morawskiego przegraliśmy w Lublinie chyba pierwszy mecz w sezonie do dwudziestu kilku, a później zostaliśmy mistrzami.

  5. syf i dziadstwo ten zuzel :D a różowego pogonić niech loży ze swojej kieszeni na stadion :D skro tam tylko ten badziew :DD nie pracuje w urzedzie, nie lubie rozowej parowki :D

  6. Andy- Twoje pierwsze zdanie świadczy o tym że nienawiść to Twoja cecha- a to że Jesteś jak piszesz tylko szarym kibicem to pewnie nie zrozumiales o czym pisze, Bo popatrz: miasto za publiczne m/innymi i nasze pieniądze- grube miliony buduje- modernizuje stadion a Ty mieszkaniec- szary kibic żeby tam wejść płacisz – a korzysta z tego Dowhan i bogaci przyjaciele i to wielorako- to tak w wielkim – uproszczonym skrócie- Co innego jakby Dowhan i przyjaciele np.za własne pieniądze wybudowali sobie stadion/ tak jak prezes Skrzydlewski w Łodzi/ czy kupili na własność- nie wspomne już o tym jak doszło do przejecia na własność marki klubu.

  7. haha i gdzie ten zmodernizowany stadion ? jeszcze są deski aż muszą reklamami zasłaniać zaraz 10 lat będzie od pierwszej modernizacji no i gdzie ten stadion robią wiadomo miasto woli inny sport …..

Dodaj komentarz