Falubaz poza finałem – komentują kibice, kierownik zespołu Tomasz Walczak w RZG mówi o nastrojach w klubie

19:51

11 września 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Żużlowcy ekantor.pl Falubazu Zielona Góra przegrali z FOGO Unią Leszno półfinał PGE Ekstraligi. Mocno to przeżywają działacze, trener i żużlowcy, a najbardziej kibice. 

W DOGRYWCE na 97,1 fm naszym gościem był Tomasz Walczak – kierownik naszego zespołu, dzwonili do nas kibice – próbujemy podsumować to, co wydarzyło się w niedzielę.

6 myśli na temat “Falubaz poza finałem – komentują kibice, kierownik zespołu Tomasz Walczak w RZG mówi o nastrojach w klubie”

 1. niech jeżdżą na tych samych motorach, co na GP, juniorzy
  juniorami, a Protas sześć punktów

 2. tak jak mówi słuchacz, inni byli gorsi, i falubaz runde zasadniczą wygrał fartem

 3. Panie redaktorze Białogłowy. Jest Pan najwspanialszym redaktorem sportowym zielonogórskiego radia. Jak słucham już po raz który? Nie wiem. Sporo tego było. Jak pan Protasiewicz się do pana odzywa to na prawdę ogarnia mnie zażenowanie…. Panie Protasiewicz! TROCHE POKORY! Bo ględzi Pan o niej na okrągło a jednak jak widać BRAK! Co pytanie ze strony Pana Jacka to co?Pretensja! Nie no bo Pan Piotr jest Kapitanem i nie wolno go o nic zapytać prosto z mostu najlepiej na oktrętke i po omacku… Ma Pan Panie kapitanie chyba bardzo wiele wspólnego ze swoim ulubionym senatorem… Za wiele.. „To że się o czymś nie mówi to z naczy że tego nie ma”… Takie motto?….

 4. Lol no i znowu ten przyglup zadzwonil do radia (sluchacz nr 3) i raczyl nas swoim bełkotem… nie można to jakoś wcześniej odcinać czy coś?

 5. Protasiewicz jak Huszcza niezniszczalny, Będzie jeździł do utraty tchu.

 6. To co napisze nie oznacza ze szukam winnych , ale ja w przeciwienstwie do klubu nazwe rzeczy po imieniu. Nie zawiedli : Patryk Dudek, Jarek Hampel, Mateusz Tonder, Jacob Thorsell.
  Zawiedli Piotr Protasiewicz ( szczególnie w meczu w ZG) I Jason Doyle w obu.
  I… trener Cieslak który przed meczem we Wroclawiu nie wiedzial jaki wynik daje jakiego rywala w polfinale.

Dodaj komentarz