Falubaz wygrywa sparring z ROWem Rybnik. Protasiewicz znakomity, juniorzy do poprawy.

20:09

11 kwietnia 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra wygrał w ostatnim sparingu przed rozgrywkami Ekstraligi z ROWem Rybnik 51-39. Mecz nie był zbyt pięknym widowiskiem, a ścigania było jak na lekarstwo. Falubaz jechał bez Karpova, który jest chory i już wczoraj w Rybniku miał gorączkę.

Najlepsi w Falubazie – Protasiewicz, Hampel i Thorsell. Z dobrej strony pokazał się Doyle.

Mniej punktów niż oczekiwano, bo tylko 6, zdobył Patryk Dudek, który po meczu przyznawał, że w II fazie zawodów zmienił motocykl i ten się nie sprawdził. Pateryk jednak mówi, że na tydzień przed ligą mimo wszystko sprzętowo u niego jest dobrze, a jeszcze „jeździecko nie czuje się sobą”.

Zupełnie zawiedli dziś juniorzy Falubazu- wywalczyli w sumie 4 punkty.

Trenera Marka Cieslaka poprosiliśmy o podsumowanie dwóch meczów rybniczanami – przypomnijmy, że wczoraj Falubaz przegrał z nimi 43-47.

I mamy jeszcze Jarosława Hampela – pytamy go jak u niego z formą na kilka dni przed ligą i jak ocenia swoje bigi w meczach z ROWem.

Na koniec punkty – Protasiewicz zdobył 9 w trzech startach. Hampel 13 + 1 bonus, Dudek 6 + 1 bonus, Thorsell 10 + 1 bonus, Doyle 9 + 1 bonus, Niedźwiedź 0, Zgardziński 4 w 5 startach.

 

Dodaj komentarz