23:21

2 grudnia 2017

Maciej Noskowicz

e-mail: m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Piłkarze Persy AZS Zielona Góra wrócili z bardzo dalekiej podróży. W meczu I ligi futsalu zielonogórzanie pokonali drużynę KS Futsal Oborniki 9:5.

Pierwsza połowa słaba w wykonaniu Persy. Gospodarze przegrywali 0:2. W 24 minucie goście objęli już trzybramkowe prowadzenie i nagle gospodarze zaczęli grać jak z nut. W pięć minut – od 26 do 31 minuty – zdobyli pięć bramek. Ze stanu 1:3 na tablicy pojawił się rezultat 6:3. Szalał bardzo skuteczny Kamil Kruszyński, a gole zdobywali również pozostali nasi zawodnicy.

Ostatecznie zielonogórzanie zwyciężyli 9:5, a cztery bramki dla naszej drużyny zdobył Kamil Kruszyński:

Oprócz tego zawodnika gole dla Persy zdobywali również:  Kacper Ryś dwa, Kacper Konopacki, Dominik Skrzyński i Michał Bartnicki po jednym.

Bramki dla oborniczan zdobyli: Mikołaj Siwecki – trzy. Po jednej: Jacek Sander i Marek Majchrzak.

Więcej o meczu w poniedziałkowych programach sportowych Radia Zachód i Radia Zielona Góra.