Gronek, Dragicević – konferencja prasowa w Ostendzie

23:47

7 listopada 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Stelmet BC Zielona Góra przegrał w Ostendzie z miejscowym BC w 5 kolejce Ligi Mistrzów. Na konferencni prasowej z naszej ekipy pojawili się trener Artur Gronek i Vladimir Dragicević. 

Vlado mówił tak:

„Już przed meczem wiedzieliśmy, że naprzeciwko nas stanie trudny rywal. Walczyliśmy przez cały mecz. W końcówce decydować mogło jedno posiadanie. Mogę pogratulować mojej drużynie, że wydobyliśmy się ze straty -15 i wróciliśmy do meczu. I oczywiście gratuluję Ostendzie wygranego meczu. Cóż – teraz musimy koncentrować się na kolejnych meczach i mam nadzieję, że w nich będzie lepiej”.

Trener Arur Gronek podsumował mecz w następujących słowach:

„Przede wszystkim gratuluję Ostendzie i trenerowi Gjergi zwycięstwa. Zagrali naprawdę dobrą czwartą kwartę. My wróciliśmy, jak mówił Vlad, z 15-punktowej straty, dzięki dobrej defensywie. W meczach wyjazdowych musimy lepiej wykonywać nasze założenia defensywne. Musimy unikać błędów, które zrobiliśmy. Natomiast moi gracze zasłużyli też na dobre słowo, bo włożyli serce,”.energię i weszli w mecz skoncentrowani. Te 4 punkty, którymi mecz przegraliśmy to nie jest dużo i mam nadzieję, że w rewanżu to odrobimy.

Jedna myśl na temat “Gronek, Dragicević – konferencja prasowa w Ostendzie”

  1. Wydawało się,że idzie na jedną z łatwiejszych wygranych, ale potem 11 minut,które wstrząsnęło nimi można rzec,zadecydowało,choć przecież był remis,było prowadzenie,była znowu fajne gra;ech takie mecze trzeba wygrywać,no ale nie takie mecze już tej jesieni p rzegrali;nie ma co dramatyzować,ale niepokój uzasadniony,no ale spokój też,tylko łatwo powiedzieć,a może i latwo zrobić?Wyniki i na dłuższą metę i teraz są potrzebne,no ale jak nie można mieć teraz…poza tym to sport,choćby nie wiem ile się zrobilo…nieminej to są mecze do wygrania,nowidać nie.za dużo zbiórek rywali pod naszymi koszami. no i Mayers zwariował, wielka czupryna,wielkie,ciężkie łodygi,sowy,które robiły łuuuuuu dziś z tarczą.Gramy dalej,dzięki za transmisję,także za poprzednie i z góry za przyszłe.

Dodaj komentarz